FOR TOYS FOR TOYS
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

FOR TOYS
Pro všechny milovníky koní!!!

Všem milovníkům koní Schleich  představujeme figurku v životní velikosti.

Navštivte naše foto studio a odneste si fotku s koníkem na památku ZDARMA !

Najdete nás ve vstupní hale.

13.10.2017 16:05:19 Více


Aquabeds

Aquabeads jsou zábavné a bezpečné korálky pro děti, které umožňují hodiny tvořivé zábavy! Jsou jedinečné tím, že se k sobě lepí vodou. Děti již nepotřebují k dokončení své činnosti žehličku a jiné nebezpečné tepelné zdroje a mohou si proto užít celý proces, ke své spokojenosti, od začátku do konce zcela samy, bez pomoci dospělého.

Navštivte naši kreativní dílničku Aquabeads  po dobu konání veletrhu a odneste si své umělecké dílo na památku. Těšíme se na vás na stánku Olymptoy.

13.10.2017 16:01:43 Více


Kachničky pro každou příležitost

Prague Duck Store představí na veletrhu novinku na trhu - kolekci originálních a vtipných dárků – kolekci gumových kachniček pro každou příležitost.

Radost a potěšení  pro malé i velké!

Kachničky nevypadají krásně jen v koupelně, ale i jako dekorace či dárek pro někoho blízkého.

Jsme si jisti, že máme kachničku pro každou příležitost, kachničky pro zamilované, pro různé zaměstnání, k oslavám….přijďte ke stánku B04 v Hale 2 a určitě si vyberete! 

Motto: „Sdílíme radost“

13.10.2017 15:51:14 Více


Závody s RC auty na dálkové ovládání

Přijďte si hrát a bavit se do stánku Profimodel.cz. Čekají tu na Vás závody s RC auty na dálkové ovládání a vyzkoušíte si létání s dronem. Připravenou pro Vás máme i soutěž o nejkrásněji vyzdobené házedlo, které si budete moci vyrobit přímo u nás. Ti nejšikovnější pak budou odměněni cennými výhrami.  Těšíme se na Vás u stánku C12 a C08 v Hale 2.

13.10.2017 14:37:06 Více


Prohlídka kamionu C.S. Cargo potěší malé i velké kluky

Přijďte v sobotu 21. října na veletrh For toys nahlédnout do kabiny kamionu jednoho z nejvýznamnějších poskytovatelů dopravních a logistických služeb jak v České republice, tak i v regionu střední a východní Evropy.

Na trhu společnost C.S.CARGO a.s. působí již od roku 1995, kdy byla v Jičíně založena jako ryze česká společnost působící v oblasti dopravy. Od svého založení společnost navyšovala svůj obrat, počet zaměstnanců i vozový park. To ji umožnilo rozšířit svoje podnikatelské aktivity do dalších evropských zemí, v současné době skupina C.S.CARGO působí ve 3 evropských zemí (Česko, Slovensko a Polsko). Více informací o společnosti naleznete na www.cscargo.cz.

13.10.2017 13:38:07 Více


Relax – představení zimní kolekce 2017-18

Relax – česká značka nejen sportovních doplňků. Vybavte se na lyže!

 

Najdeme, co vám sedí. To je krédem značky Relax a i pro Vás najdeme to pravé.

 

Co zajímavého letos zimní kolekce Relax nabízí?

Nejmodernější technologie výroby helem HYBRID SHELL přináší o stupeň vyšší úroveň bezpečí a komfortu v  modelu Compact.

 

Bestseller loňské zimy, helmu s integrovaným štítkem STEALTH, jsme obohatili o nové barvy a doplnili o štíty vhodné do špatného počasí. Zároveň jsme vyvinuli helmu se štítem, tedy  2 v 1,  i pro děti.

 

Nově vyvinuté zrcadlové čočky lyžařských brýlí ICEBLUE PLATINUM a AMETHYST PLATINUM zostřují vidění a poskytují větší kontrast i při zhoršených světelných podmínkách. Vaše oči se tak přizpůsobí změně světelných podmínek mnohem rychleji.

 

Pro vyšší bezpečnost jízdy jsme do nové kolekce zařadili brýle CRUISER, které se vyznačují extrémně širokým zorníkem s dokonalým periferním viděním.

 

V mrazivých dnech oceníte lyžařské rukavice a pletené, v Česku vyrobené, zimní čepice Relax. Kromě nových trendy barev a vzorů jsou novinkou i italské materiály vysoké kvality a hřejivosti. Stačí si jen vybrat, co Vám sedí.

13.10.2017 11:06:17 Více


Zveme Vás na party !!!

Chodící zvířátka  nebo démonický Halloween ? To vše najdete na stánku MojeParty.cz. Pojďte si k nám, se svými dětmi, zpříjemnit návštěvu veletrhu. Malujeme na obličej, soutěžíme o roztomilé strašáky, tvoříme balonková zvířátka …

S veletržní slevou 20% si můžete zakoupit chodící balónky nebo kompletní výbavu na blížící se Halloween. Těšíme se na stánku C11 MojeParty.cz v hale 2.

12.10.2017 10:26:49 Více


Novinka firmy Piatnik CENTURY Cesta koření I.

Pokud hledáte zábavu pro podzimní večery, tohle je správný tip pro vás!

"Hra obdržela ocenění Spiel Hit v Rakousku za rok 2016 a to zcela oprávněně." Tolik z recenze na hru CENTURY CESTA KOŘENÍ od Geek Cave.

Můžete si vyzkoušet u stánku 2B20 v hale 2.

 

11.10.2017 13:52:39 Více


Výrobci z Velké Británie a USA představí na veletrhu FOR TOYS nové trendy v oboru hraček.

Ve čtvrtek 19.10. 2017 bude prostor sálu 1 ve Vstupní hale I patřit britským a americkým výrobcům hraček. K vidění tak budou dřevěné hračky, puzzle, látkové hračky s příběhem a další. Představení firem proběhne pod hlavičkou British Chamber of Commerce a U.S. and Foreign Commercial Service od 14:00 do 15:30 hodin.

Seznam firem registrovaných pod hlavičkou British Chamber of Commerce

Seznam amerických firem hledajících parnery na českém trhu

06.10.2017 10:10:05 Více


Olymptoy

Společnost Olymptoy na svém stánku letos opět představí novinky od značky Schleich. Firma Schleich je známá jako výrobce kvalitních plastových zvířátek. Design všech výrobků Schleich je realistický. Právě tato skutečnost umožňuje dětem poznat rozmanitost přírody - od domácích zvířat na farmě až k volně žijícím zvířatům v džungli. Schleich své výrobky vyvíjí na základě spolupráce s rodiči, učiteli i dětmi. Velké oblibě se těší kategorie figurek koní . Přijďte se podívat a také vyfotit s velkou figurou koně Schleich v životní velikosti a získejte fotku na památku ZDARMA! Focení bude probíhat ve Vstupní hale, vedle hlavního vchodu. Navíc můžete po předložení fotografie získat  slevu 10%  na nákup výrobků Schleich. Těšíme se na vaši návštěvu.

05.10.2017 16:45:47 Více
předchozí následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

 

 

 

Závěrečná zpráva 2016

 

 

 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje