FOR TOYS FOR TOYS

Aktuality


Koloběžky a odrážedla Yedoo

Na stánku B26 v hale 2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet kvalitní, lehká a bezpečná odrážedla nebo novou kolekci do detailu propracovaných dětských koloběžek. Zkušený tým vám poradí s výběrem toho nejvhodnějšího vozidla. Připravili jsme i speciálně pro děti upravenou hliníkovou koloběžku, přijďte ji omrknout :)

17.10.2017 15:39:16 více  

Edice Dinovky

Přijďte si procvičit své mozkové závity do stánku Dino Toys A05 v Hale 2, kde na vás čeká i letošní úspěšná novinka kombinace 4 her z edice Dinovky. Dinovky jsou úžasné cestovní, především rébusové hry pro jednoho i více hráčů v krásném retro designovém balení, které procvičí logické myšlení, motoriku i prostorovou orientaci. V edici Dinovky najdete tituly jako Zápalky (50 zápalkových rébusů), Rébusy (56 hádanek a hlavolamů z nejrůznějších oblastí), Uzly ( 50 návodů, jak uvázat známé i méně známé uzly), Gummy Twist (podrobné návody na skákání včetně skákací gumy a mnoho inspirace pro skupinové říkačky tleskačky a další hry).

17.10.2017 09:49:37 více  

DĚTSKÁ TVÁŘ VELETRHU :-)

Ani letos nebude chybět, na podzimních veletrzích pro děti, soutěž o Dětskou tvář veletrhu. Partnerem soutěže je již neodmyslitelně fotostudio Jany Hozové. Stánek JH Fota najdete ve vstupní hale I, číslo 0A11. Podrobná pravidla soutěže najdete zde: www.jhfoto.cz/galerie/soutez-for-toys

16.10.2017 14:08:50 více  

Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford v Hale 1.

Přijďte si prohlédnout dynamické SUV Ford Kuga. Vystavovat budeme i populární Focus Kombi, který můžete mít již za 319 990 Kč. Přitom se jedná o vůz s výkonným motorem o výkonu 105 k a rozsáhlou standardní výbavou obsahující například klimatizaci, palubní počítač, kožený volant a komplexní bezpečnostní výbavu. Na ploše budou i další zajímavé modely. Naši specialisté vám rádi poradí s výběrem vozu a vhodné formy financování nebo pojištění. Připravili jsme pro vás zvýhodněnou nabídku při příležitosti této výstavy. 

 

16.10.2017 10:23:17 více  

DĚTSKÝ FOLKLÓRNÍ SOUBOR KYTICE

V rámci doprovodného programu veletrhů pro děti vystoupí ve čtvrtek 19,10. dětský folklórní soubor Kytice

Dětský folklorní soubor Kytice působí od roku 1994 v Praze Letňanech jako pokračovatel dospělého souboru stejného názvu. V dnešní době pracuje s více než 40 dětmi od 5ti do 15ti let.

Za 23 let své existence soubor uskutečnil bezpočet vystoupení (25 – 30 ročně). Pravidelně se  zúčastňuje významných folklorních festivalů v České republice. Českou lidovou kulturu reprezentoval i v zahraničí (Chorvatsko 2003, Polsko 2004 a Francie 2006). Nejčastěji jezdíme na Slovensko. V roce 2017 vybojoval 2. místo v hlavní soutěži na 40.Mezinárodním festivalu v Bydgošti /PL/. V posledních letech se naši zpěváčci probojovali opakovaně na celostátní soutěž „Zpěváček roku“ Soubor Kytice pravidelně pořádá festival „Setkání lidových muzik“, jehož součástí je vystoupení dětských lidových muzik.

V LETOŠNÍM ROCE SE BUDE GALAKONCERT DĚTSKÝCH LIDOVÝCH MUZIK OPĚT KONAT V PÁTEK 10.11.2017 OD 18,00 HOD V PROSTORECH PVA – LETŇANY. PŘIJĎTE POVZBUDIT MLADÉ MUZIKANTY.

Umělecká vedoucí souboru Milena Pitterová, Vedoucí muziky Milena Kmentová, Organizační vedoucí Helena Harčariková

 

13.10.2017 17:56:52 více  

Pro všechny milovníky koní!!!

Všem milovníkům koní Schleich  představujeme figurku v životní velikosti.

Navštivte naše foto studio a odneste si fotku s koníkem na památku ZDARMA !

Najdete nás ve vstupní hale.

13.10.2017 16:05:52 více  

Aquabeds

Aquabeads jsou zábavné a bezpečné korálky pro děti, které umožňují hodiny tvořivé zábavy! Jsou jedinečné tím, že se k sobě lepí vodou. Děti již nepotřebují k dokončení své činnosti žehličku a jiné nebezpečné tepelné zdroje a mohou si proto užít celý proces, ke své spokojenosti, od začátku do konce zcela samy, bez pomoci dospělého.

Navštivte naši kreativní dílničku Aquabeads  po dobu konání veletrhu a odneste si své umělecké dílo na památku. Těšíme se na vás na stánku Olymptoy.

13.10.2017 16:02:29 více  

Kachničky pro každou příležitost

Prague Duck Store představí na veletrhu novinku na trhu - kolekci originálních a vtipných dárků – kolekci gumových kachniček pro každou příležitost.

Radost a potěšení  pro malé i velké!

Kachničky nevypadají krásně jen v koupelně, ale i jako dekorace či dárek pro někoho blízkého.

Jsme si jisti, že máme kachničku pro každou příležitost, kachničky pro zamilované, pro různé zaměstnání, k oslavám….přijďte ke stánku B04 v Hale 2 a určitě si vyberete! 

Motto: „Sdílíme radost“

13.10.2017 15:51:54 více  

Závody s RC auty na dálkové ovládání

Přijďte si hrát a bavit se do stánku Profimodel.cz. Čekají tu na Vás závody s RC auty na dálkové ovládání a vyzkoušíte si létání s dronem. Připravenou pro Vás máme i soutěž o nejkrásněji vyzdobené házedlo, které si budete moci vyrobit přímo u nás. Ti nejšikovnější pak budou odměněni cennými výhrami.  Těšíme se na Vás u stánku C12 a C08 v Hale 2.

13.10.2017 14:37:40 více  

Prohlídka kamionu C.S. Cargo potěší malé i velké kluky

Přijďte v sobotu 21. října na veletrh For toys nahlédnout do kabiny kamionu jednoho z nejvýznamnějších poskytovatelů dopravních a logistických služeb jak v České republice, tak i v regionu střední a východní Evropy.

Na trhu společnost C.S.CARGO a.s. působí již od roku 1995, kdy byla v Jičíně založena jako ryze česká společnost působící v oblasti dopravy. Od svého založení společnost navyšovala svůj obrat, počet zaměstnanců i vozový park. To ji umožnilo rozšířit svoje podnikatelské aktivity do dalších evropských zemí, v současné době skupina C.S.CARGO působí ve 3 evropských zemí (Česko, Slovensko a Polsko). Více informací o společnosti naleznete na www.cscargo.cz.

13.10.2017 13:38:44 více  následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2016

 

 

 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje