FOR TOYS FOR TOYS
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


DĚTSKÁ TVÁŘ VELETRHU :-)

Ani letos nebude chybět, na podzimních veletrzích pro děti, soutěž o Dětskou tvář veletrhu. Partnerem soutěže je již neodmyslitelně fotostudio Jany Hozové. Stánek JH Fota najdete ve vstupní hale I, číslo 0A11. Podrobná pravidla soutěže najdete zde: www.jhfoto.cz/galerie/soutez-for-toys

16.10.2017 14:07:37 Více  

Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford v Hale 1.

Přijďte si prohlédnout dynamické SUV Ford Kuga. Vystavovat budeme i populární Focus Kombi, který můžete mít již za 319 990 Kč. Přitom se jedná o vůz s výkonným motorem o výkonu 105 k a rozsáhlou standardní výbavou obsahující například klimatizaci, palubní počítač, kožený volant a komplexní bezpečnostní výbavu. Na ploše budou i další zajímavé modely. Naši specialisté vám rádi poradí s výběrem vozu a vhodné formy financování nebo pojištění. Připravili jsme pro vás zvýhodněnou nabídku při příležitosti této výstavy. 

 

16.10.2017 10:21:55 Více  

DĚTSKÝ FOLKLÓRNÍ SOUBOR KYTICE

V rámci doprovodného programu veletrhů pro děti vystoupí ve čtvrtek 19,10. dětský folklórní soubor Kytice

Dětský folklorní soubor Kytice působí od roku 1994 v Praze Letňanech jako pokračovatel dospělého souboru stejného názvu. V dnešní době pracuje s více než 40 dětmi od 5ti do 15ti let.

Za 23 let své existence soubor uskutečnil bezpočet vystoupení (25 – 30 ročně). Pravidelně se  zúčastňuje významných folklorních festivalů v České republice. Českou lidovou kulturu reprezentoval i v zahraničí (Chorvatsko 2003, Polsko 2004 a Francie 2006). Nejčastěji jezdíme na Slovensko. V roce 2017 vybojoval 2. místo v hlavní soutěži na 40.Mezinárodním festivalu v Bydgošti /PL/. V posledních letech se naši zpěváčci probojovali opakovaně na celostátní soutěž „Zpěváček roku“ Soubor Kytice pravidelně pořádá festival „Setkání lidových muzik“, jehož součástí je vystoupení dětských lidových muzik.

V LETOŠNÍM ROCE SE BUDE GALAKONCERT DĚTSKÝCH LIDOVÝCH MUZIK OPĚT KONAT V PÁTEK 10.11.2017 OD 18,00 HOD V PROSTORECH PVA – LETŇANY. PŘIJĎTE POVZBUDIT MLADÉ MUZIKANTY.

Umělecká vedoucí souboru Milena Pitterová, Vedoucí muziky Milena Kmentová, Organizační vedoucí Helena Harčariková

 

13.10.2017 17:55:49 Více  

Pro všechny milovníky koní!!!

Všem milovníkům koní Schleich  představujeme figurku v životní velikosti.

Navštivte naše foto studio a odneste si fotku s koníkem na památku ZDARMA !

Najdete nás ve vstupní hale.

13.10.2017 16:05:19 Více  

Aquabeds

Aquabeads jsou zábavné a bezpečné korálky pro děti, které umožňují hodiny tvořivé zábavy! Jsou jedinečné tím, že se k sobě lepí vodou. Děti již nepotřebují k dokončení své činnosti žehličku a jiné nebezpečné tepelné zdroje a mohou si proto užít celý proces, ke své spokojenosti, od začátku do konce zcela samy, bez pomoci dospělého.

Navštivte naši kreativní dílničku Aquabeads  po dobu konání veletrhu a odneste si své umělecké dílo na památku. Těšíme se na vás na stánku Olymptoy.

13.10.2017 16:01:43 Více  

Kachničky pro každou příležitost

Prague Duck Store představí na veletrhu novinku na trhu - kolekci originálních a vtipných dárků – kolekci gumových kachniček pro každou příležitost.

Radost a potěšení  pro malé i velké!

Kachničky nevypadají krásně jen v koupelně, ale i jako dekorace či dárek pro někoho blízkého.

Jsme si jisti, že máme kachničku pro každou příležitost, kachničky pro zamilované, pro různé zaměstnání, k oslavám….přijďte ke stánku B04 v Hale 2 a určitě si vyberete! 

Motto: „Sdílíme radost“

13.10.2017 15:51:14 Více  

Závody s RC auty na dálkové ovládání

Přijďte si hrát a bavit se do stánku Profimodel.cz. Čekají tu na Vás závody s RC auty na dálkové ovládání a vyzkoušíte si létání s dronem. Připravenou pro Vás máme i soutěž o nejkrásněji vyzdobené házedlo, které si budete moci vyrobit přímo u nás. Ti nejšikovnější pak budou odměněni cennými výhrami.  Těšíme se na Vás u stánku C12 a C08 v Hale 2.

13.10.2017 14:37:06 Více  

Prohlídka kamionu C.S. Cargo potěší malé i velké kluky

Přijďte v sobotu 21. října na veletrh For toys nahlédnout do kabiny kamionu jednoho z nejvýznamnějších poskytovatelů dopravních a logistických služeb jak v České republice, tak i v regionu střední a východní Evropy.

Na trhu společnost C.S.CARGO a.s. působí již od roku 1995, kdy byla v Jičíně založena jako ryze česká společnost působící v oblasti dopravy. Od svého založení společnost navyšovala svůj obrat, počet zaměstnanců i vozový park. To ji umožnilo rozšířit svoje podnikatelské aktivity do dalších evropských zemí, v současné době skupina C.S.CARGO působí ve 3 evropských zemí (Česko, Slovensko a Polsko). Více informací o společnosti naleznete na www.cscargo.cz.

13.10.2017 13:38:07 Více  

Relax – představení zimní kolekce 2017-18

Relax – česká značka nejen sportovních doplňků. Vybavte se na lyže!

 

Najdeme, co vám sedí. To je krédem značky Relax a i pro Vás najdeme to pravé.

 

Co zajímavého letos zimní kolekce Relax nabízí?

Nejmodernější technologie výroby helem HYBRID SHELL přináší o stupeň vyšší úroveň bezpečí a komfortu v  modelu Compact.

 

Bestseller loňské zimy, helmu s integrovaným štítkem STEALTH, jsme obohatili o nové barvy a doplnili o štíty vhodné do špatného počasí. Zároveň jsme vyvinuli helmu se štítem, tedy  2 v 1,  i pro děti.

 

Nově vyvinuté zrcadlové čočky lyžařských brýlí ICEBLUE PLATINUM a AMETHYST PLATINUM zostřují vidění a poskytují větší kontrast i při zhoršených světelných podmínkách. Vaše oči se tak přizpůsobí změně světelných podmínek mnohem rychleji.

 

Pro vyšší bezpečnost jízdy jsme do nové kolekce zařadili brýle CRUISER, které se vyznačují extrémně širokým zorníkem s dokonalým periferním viděním.

 

V mrazivých dnech oceníte lyžařské rukavice a pletené, v Česku vyrobené, zimní čepice Relax. Kromě nových trendy barev a vzorů jsou novinkou i italské materiály vysoké kvality a hřejivosti. Stačí si jen vybrat, co Vám sedí.

13.10.2017 11:06:17 Více  

Zveme Vás na party !!!

Chodící zvířátka  nebo démonický Halloween ? To vše najdete na stánku MojeParty.cz. Pojďte si k nám, se svými dětmi, zpříjemnit návštěvu veletrhu. Malujeme na obličej, soutěžíme o roztomilé strašáky, tvoříme balonková zvířátka …

S veletržní slevou 20% si můžete zakoupit chodící balónky nebo kompletní výbavu na blížící se Halloween. Těšíme se na stánku C11 MojeParty.cz v hale 2.

12.10.2017 10:26:49 Více  předchozí následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

 

 

 

Závěrečná zpráva 2016

 

 

 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje