FOR TOYS FOR TOYS
Organizátor


ABF, a.s.
Areál
PVA

Veletrh FOR TOYS


Tyto exponáty najdete na veletrhu

 • Superšpión

  Vystavovatel: Rexport, s.r.o. - Hala 1 - B05

  Superšpión je jedinečná konverzační party hra. Hráči se mezi sebou snaží v časovém limitu odhalit špióna v jednom z herních prostředí, kterých je ve hře 31 (např. ponorka, kostel nebo firemní večírek). Během hry musí hráči pozorně sledovat ostatní, soustředit se, dávat si pozor na jazyk a bleskově reagovat na otázky. Hráči se snaží získat body tím, že správně odhalí špióna, nebo naopak, pokud jsou sami špiónem, je nikdo neodhalí. Hra se hraje na několik kol a v každém kole se mění prostředí. Po odehrání stanoveného počtu kol vyhrává hráč s nejvíce body. www.rexhry.cz

 • Malý princ: Cesta ke hvězdám

  Vystavovatel: Rexport, s.r.o. - Hala 1 - B05

  Dětská společenská hra na motivy animovaného filmu natočeného dle předlohy známé dětské knihy Malý princ. Film dorazí do českých kin koncem tohoto roku. Ve hře se hráči v roli pilotů malého letadélka snaží doletět na planetu Malého prince a cestou sbírají hvězdičky, které jim dávají vítězné body. Vyhrává hráč, který pomocí hvězdiček získá nejvíce bodů. www.rexhry.cz

 • Pygmalino – hry a hračky pro děti od 1 roku

  Vystavovatel: Pygmalino, s.r.o. - Hala 1 - B12

  Společnost s 15letou tradicí nabízí didaktické a společenské hry Granna, jazykové hry Amos, kvalitní italské stavebnice Quercetti, míchací fixy Blendypens, foukací fixy Sprayza, Sprayza Fashion a razítkovací sady BopArt. Na český a slovenský trh rovněž dováží ručně vyráběné španělské panenky Llorens, italské sportovní hračky Sport1One a vláčkodráhy španělské značky Pequetren. Více informací naleznete na
  www.pygmalino.cz.

 • Little Tikes

  Vystavovatel: Quido Bergmann s.r.o. - Hala 1 - B19a

  Známá značka Little Tikes oblíbená po celém světě představuje novou řadu cestovních potřeb a pomůcek, které usnadní a zpříjemní každodenní cestování rodičům i jejich dětem. Ucelená řada nabízí vše od chráničů sedadel, organizérů, zrcátek, držáků nápojů až po návleky na pásy a podložky pod hlavu. Tyto výrobky si jistě díky své kvalitě, provedení a líbivému designu brzy získají své zákazníky i v České republice.

 • Lowlands - svět pro tvořivé děti

  Vystavovatel: Lowlands International s.r.o. - Hala 1 - A12

  U nás najdete hračky, které zabaví a potěší vaše děti a zároveň povzbudí jejich fantazii a tvořivost. Kromě pískování obrázků barevným pískem se můžete seznámit s novinkami značek, které zastupujeme: zažehlovací korálky HAMA, tvořivé sady TOTUM, razítka pro nejmenší READYtoLEARN, ekologická stavebnice FISCHERTiP, unikátní magická silikonová hmota THINK DOH a nově stavebnice PLUS PLUS.
  www.kreativni-hracky.com.

 • Photo Pixel Art

  Vystavovatel: Pygmalino, s.r.o. - Hala 1 - B12

  Výrobce: Quercetti, Itálie. Tvorba úchvatných portrétů pomocí slavných kolíčků značky Quercetti. Technické parametry: 1 rámeček obrázku, 9 základních desek s 10 800 otvory, 14 800 kolíčků, výsledná velikost 41 x 54 cm, vysoce kvalitní plastový materiál, podléhá mezinárodním bezpečnostním normám. Cena:1499 Kč. Dodací lhůta: max. 3 dny. Jednoduše si zvolíte fotografii, která se vám líbí, otevřete si naše internetové stránky, vytisknete si předlohy, rozložíte je na základní desky, vložíte kolíčky a teprve pak to začne. Kolíčky jsou sice jen v šesti barvách, když se však podíváte ze správné vzdálenosti, jako zázrakem splynou a vytvoří obrázek mnoha barev a odstínů, jako by se jednalo o skutečnou fotografii. Jde o princip tzv. optického mísení barev, tedy mísení barev v oku diváka, který používali už pointilisté na konci 19. století. Stejný princip je dnes využíván i při tisku fotografií. Barevný nebo černobílý snímek je při něm nejprve rozložen na nespočet drobných bodů – pixelů, jež se pak znovu skládají až na sítnici lidského oka. Novinka na českém a slovenském trhu.

 • Kreativní a dekorativní pásky Duck® Tape

  Vystavovatel: LI-PO a.s. - Hala 1 - C02

  Kreativní a dekorativní pásky, ze kterých můžete tvořit nebo jen polepovat a zdobit svůj interiér. Jsou nabízeny v mnoha barevných vzorech, šířkách, délkách. Více informací o produktu naleznete na stránce www.kamilka.cz/index.php?main_page=index&cPath=736

 • Pro malé dobrodruhy

  Vystavovatel: Promaledobrodruhy.cz - Hala 1 - D06

  Nabízíme outdoorové vybavení pro malé dobrodruhy od hlavy až k patě na jednom místě, a to na e-shopu nebo v showroomu. Najdete u nás kvalitní funkční oblečení severské značky Reima, Didriksons1913, Color Kids, Craft nebo české jako Fantom, Farmers, Pletex, RDX. Hledáme pro malé dobrodruhy sortiment, který není k dostání všude. Prodáváme batohy, spacáky, kudličky, čelovky, lahvičky, svačinové boxy, pláštěnky i kvalitní boty a různé doplňky. Nabízíme k otestování či zapůjčení nové modely krosen na děti Deuter, Osprey, LittleLife. Vybavíme vaše děti do 160 cm jak do sněhu, do deště, k moři, tak na cesty či do kempu. Na své si přijdou i mamky "pohodářky" a taťkové "dobrodruzi". Přijďte, těšíme se na vás.
  www.promaledobrodruhy.cz

 • Kamsdětmi.com – inspirace a tipy kam s dětmi

  Vystavovatel: Kamsdětmi.com - Hala 1 - C24

  Webový portál KAM S DĚTMI je již tradičně hrdým mediálním partnerem veletrhu a tentokrát si pro malé návštěvníky připravilo krásný program ve spolupráci s Kidtown.cz. Na stánku si budou děti i dospělí moci vyzkoušet stavebnici Kapla. Jejich stavební pokusy budou následně vyfoceny a odborná porota je spolu s ostatními fanoušky Kamsdětmi.com bude následně hodnotit. Ty nejlepší objekty vyhrají krásné ceny, a to samozřejmě kreativní hračky a hry od Kidtown.cz. Zatímco budou děti stavět, rodiče se dozví pár informací o projektu Kamsdětmi.com. Portál nabízí mnohem více než jen kalendář dlouhodobých míst k návštěvě, např. hrady, zábavní centra či restaurace s dětskými koutky. Databáze již čítá přes 5000 aktivních akcí, kam se lze vydat s dětmi a akce vybírá redakce složená z maminek na mateřské/rodičovské dovolené.
  www.kamsdetmi.com

 • AIRBOARD

  Vystavovatel: Biokamín EU, s.r.o. - Hala 1 - B01

  Konečně je tu dopravní prostředek (ekologický i praktický), u kterého je jedno, kolik vám je let a jak jste fyzicky zdatní. Každý si ho okamžitě oblíbí. S Airboardem stačí jen umět udržet rovnováhu, to ale neznamená, že tento přístroj je jen pro lenochy. Při každé jízdě s Airboardem procvičujete celé tělo, aniž byste si to uvědomovali. Airboard je ten správný prostředek, jak si v dnešní době psychicky odpočinout. Při jízdě na Airboardu zjistíte, že jste dodnes nevnímali nic kolem sebe. Při jízdě na Airboardu už nebudete flegmatičtí s hlavou plnou problémů. Konečně si uvědomíte, že život není jen práce, i když se do ní právě vezete na Airboardu. Tento jednoduchý jednokolový zázrak je přesně to, na co jsme čekali. Na Airboardu bez problémů překonáte cestu do školy, do práce, stihnete s ním každý autobus či vlak a co je nejzajímavější, konečně budete venčit svého čtyřnohého miláčka tak, že vám nebude stačit. To ale není vše, Airboard perfektně využijete na dovolené, při poznávaní památek či pátrání na ostrově. Je prostě nepřekonatelný. Airboard vydrží 15 až 20 km na jedno nabití, je lehce skladovatelný. Pokud máte o Airboard zájem, anebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat nebo si Airboard jednoduše objednejte přes e-shop nebo mailem.
  www.airwheels.cz

 • Potette plus - cestovní nočník / redukce na záchod

  Vystavovatel: LI-PO a.s. - Hala 1 - C02

  Cestovní nočník / skládací redukce na WC je ideálním pomocníkem tam, kde nemáte po ruce klasický nočník či redukci. Tento cestovní nočník / skládací redukci na WC máte vždy po ruce. Rychle složíte i rozložíte. Můžete jej vozit v košíku pod kočárkem, v batůžku, kabelce. Díky cestovnímu obalu je cestovní nočník / skládací redukce na WC hygienicky chráněn. Více informací o produktu naleznete na stránce www.cestovni-nocnik.cz
Známe vítěze soutěží GRAND PRIX a TOP EXPO

Druhý den konání veletrhů byly vyhlášeny výsledky soutěží o nejzajímavější novinky veletrhů GRAND PRIX a nejpůsobivější expozice TOP EXPO. Slavnostním večerem provázel moderátor Alexander Hemala.

V soutěži GRAND PRIX, ve které odborná porota hodnotí nejzajímavější novinku roku nebo nejlepší exponát, bylo uděleny v rámci veletrhů FOR TOYS a FOR BABIES celkem šest ocenění. Soutěž TOP EXPO ocenila nejpoutavější expozici z veletrhů FOR TOYS, FOR GAMES a FOR BABIES.
11.10.2015 11:20:19 více


DĚTSKÁ TVÁŘ VELETRHU - známe vítěze

Veletrhy FOR TOYS a FOR BABIES 2015 jsou za námi a my známe výsledky soutěže o Dětskou tvář veletrhu, která probíhá již tradičně ve spolupráci s Foto atelierem Jana Hozová. Na prvním místě se umístil a "Dětskou tváří veletrhu" se stává VOJTÍŠEK ROČEK. Vojtíšek získává zdarma focení ve fotoateliéru a poukaz na nákup na www.frotedarek v hodnotě 600,- Kč.  Druhé místo obsadila DANIELKA SÁDOVSKÁ a na třetím místě se umístil TOMÁŠEK KŘEČEK. Všem výhercům gratulujeme a těšíme se na shledanou při Dětské tváři veletrhu  na jarním veletrhu FOR KIDS, který proběhne ve dnech 7. - 10. 4. 2016.
13.10.2015 16:00:59 více


Autogramiáda s představením nového titulu Knihy o těhotenství, porodu a dítěti


Nakladatelství Galén si vás dovoluje informovat, že při příležitosti veletrhu potřeb pro děti FOR BABIES 2015 bude uvedeno na trh již 5. vydání Knihy o těhotenství, porodu a dítěti, jejímž autorem je doc. MUDr. Antonín Pařízek, CSc. se spoluautory. Součástí akce je i autogramiáda hlavních autorů. 9.10. v 15:00 na pódiu ve vstupní hale I.
05.10.2015 13:40:12 více


Berg Race - Best for Kids

Přijďte si s námi jen tak zajezdit na našich šlapadlech BERG. A ti odvážnější to přijďte pořádně rozbalit v sobotu 10.října 2015 od 12 hod do závodu, který pro vás připravilo Berg Toys. Na ty nejodvážnější a nejrychlejší čekají skvělé výhry!


07.10.2015 10:47:42 více


Známe vítěze soutěží GRAND PRIX a TOP EXPO

Druhý den konání veletrhů byly vyhlášeny výsledky soutěží o nejzajímavější novinky veletrhů GRAND PRIX a nejpůsobivější expozice TOP EXPO. Slavnostním večerem provázel moderátor Alexander Hemala.

V soutěži GRAND PRIX, ve které odborná porota hodnotí nejzajímavější novinku roku nebo nejlepší exponát, bylo uděleny v rámci veletrhů FOR TOYS a FOR BABIES celkem šest ocenění. Soutěž TOP EXPO ocenila nejpoutavější expozici z veletrhů FOR TOYS, FOR GAMES a FOR BABIES.
11.10.2015 11:20:19 více


Kolotoč řezbáře Matěje :-)


                                                                
Osobitý řezbář Matěj (Martin Holub) z Horních Chvatlin u Kolína předvede na veletrhu FOR TOYS svou nejžhavější novinku,originální dřevěný kolotoč na ruční pohon,na kterém vás osobně povozí.
Dřevěné sochy, loutky a dekorativní hračky od řezbáře Matěje je možné vidět na probíhající výstavě s názvem …A možná přijede na koze v Muzeum romské kultury v Brně a to až do 21. 2. 2016. Na své si tam přijdou nejen děti, ale každý, kdo má hravou duši, je mu blízký element dřeva a rád se inspiruje přírodou.
Martin Holub (1975) je absolventem Střední uměleckoprůmyslové školy v Praze na Žižkově, kde vystudoval obor tvarování dřeva a řezbářství. Výstava …A možná přijede na koze představí jak jeho volnou tvorbu, tak také tvorbu pro děti, které se intenzivně věnuje několik posledních let. M. Holub tvoří pod značkou homart (www.homart.cz)
Ve své práci mistr řezbář uplatňuje vynalézavost a fantazii se smyslem pro humor. Inspirací je mu příroda, pohádkové postavy a dětská přání. K výrobě používá převážně lipové dřevo.
03.10.2015 11:24:53 více


Dobrodružství v kuchyni - děti vaří samy- křest knihy

V sobotu 10.10. 2015 se na pódiu ve vstupní hale 1 , v 11 hodin, pokřtí originální ilustrovaná edukativní kuchařka, která děti opravdu učí vařit a o vaření přemýšlet. Dětem by měla ukázat, že život není na tabletu, ale začíná v kuchyni. I láska tudy prochází.Knížka je určena dětem již od pěti let,tedy dětem, které ještě neumí číst, ale i dětem starším, které to do kuchyně táhne . Maminky ji dětem vydaly a kdo jiný než právě děti by ji měl pokřtít :-)?  A pozor pro děti, které budou v publiku, bude připravena malá soutěž, aby si právě zase děti mohly vyzkoušet vařit samy :-)
07.10.2015 20:33:03 více


Kreativní dílna, dětský koutek, hlídání dětí a odborné poradenství – to vše najdete v zóně ProMaminky.cz

Chcete si v klidu a pohodě projít celý veletrh?

Svěřte nám Vaše ratolesti a mezitím, co si budete užívat zasloužené volno, Vám děti vytvoří krásné dárky v naší Kreativní dílně. Nemusíte se bát, Vaše děti pohlídají zkušené paní učitelky ze školky Veselá sovička.

Rezervujte si včas bezplatnou konzultaci u našich odborníků z oblasti homeopatie, psychomotorického vývoje dítěte nebo poradenství porodních asistentek – Rezervace ZDE http://www.promaminky.cz/rezervace/individualni-konzultace-s-odborniky-webu-promaminky-cz-1

01.10.2015 09:34:35 více


Outdoorová zóna pro malé dobrodruhy

Přijďte si pohrát se svými dětmi do Outdoorové zóny pro malé dobrodruhy.  Malé dobrodruhy po splnění stezky čeká malá odměna a vás vychytávky z našeho sortimentu, které by neměly ve výbavě malého dobrodruha chybět. Těšíme se na vás :)

29.09.2015 13:07:21 více


DĚTSKÁ TVÁŘ VELETRHU

Jako každým rokem, v rámci veletrhů pro děti, probíhá ve spolupráci s JH Foto (Fotoateliér Jana Hozová) soutěž s názvem Dětská tvář veletrhu. Ani letošní ročník není výjimkou :-). Stánek fotoateliéru najdete ve vstupní hale č. 1.

Zde najdete pravidla soutěže. 
http://www.jhfoto.cz/#!/galerie/soutez-for-toys/

A co je v letošním roce připraveno za ceny? První tři umístění získají poukaz na  originální dárek na http://www.frotedarek.cz/
03.10.2015 11:54:28 více
Facebook