FOR TOYS FOR TOYS

Veletrh - FOR TOYS


Tyto exponáty najdete na veletrhu

 • Moje první hračka

  Vystavovatel: Quido Bergmann s.r.o. - Hala 1 - B19a

  Vývojové hračky Lamaze se řadí mezi nejkvalitnější a nejžádanější hračky. Jsou vyvíjeny odborníky přední americké organizace v oblasti porodnictví a rodičovství. Každá hračka je pečlivě navrhována tak, aby pomáhala rozvíjet smyslové dovednosti dítěte v každé etapě jeho života. Hračky Lamaze jsou doporučovány řadou lékařů jako vhodná hračka pro správný vývoj smyslů dětí. Milují je děti na celém světě.

 • PIXIE CREW a UPIXELBAGS

  Vystavovatel: AZA Import s.r.o. - Hala 1 - B09a

  Jsme výhradními distributory celosvětově unikátních značek PIXIE CREW a UPIXELBAGS. Dodáváme na český trh tašky, batohy, penály, obaly na iPady, obaly na telefony aj., které si můžete sami vydesignovat, můžete jejich prostřednictvím vyjádřit své pocity, nálady nebo si je prostě jen sladit s oblečením. Patentovanou technologií si pomocí 24 barev pixelů kdykoliv změníte vzhled svého penálu i batohu do školy. Můžete si vytvořit na svém batohu oblíbenou postavičku třeba z Minecraftu, Hello Kitty nebo si z něho uděláte batoh skalního fanouška třeba Slávie nebo Sparty. Kreativitě se meze nekladou. Na výstavě můžete nejen zakoupit tyto zajímavé věci za velmi atraktivní veletržní cenu, alemůžete si zarezervovat výrobky z nové kolekce PIXIE CREW v designu MINECRAFT. Pro ty z vás , kteří by se rádi stali našimi obchodními partnery, máme připraveny velmi zajímavé obchodní podmínky. Neváhejte a buďte u zrodu nové obchodní sítě. Zhlédněte naše stránky www.pixelbags.com, nebo nás kontaktujte.

 • Lowlands - svět pro tvořivé děti

  Vystavovatel: Lowlands International s.r.o. - Hala 1 - A12

  U nás najdete hračky, které zabaví a potěší vaše děti a zároveň povzbudí jejich fantazii a tvořivost. Kromě pískování obrázků barevným pískem se můžete seznámit s novinkami značek, které zastupujeme: zažehlovací korálky HAMA, tvořivé sady TOTUM, razítka pro nejmenší READYtoLEARN, ekologická stavebnice FISCHERTiP, unikátní magická silikonová hmota THINK DOH a nově stavebnice PLUS PLUS.
  www.kreativni-hracky.com.

 • Kolekce puzzle Alfons Mucha

  Vystavovatel: Koukola Zdeněk - ZDEKO - Hala 1 - B23

  Alfons Maria Mucha (1860–1939) byl významný český secesní umělec. Věnoval se především malbě obrazů, ale i tvorbě divadelních plakátů, návrhům kostýmů, šperků, nábytku a interiérů. Po vzniku Československa se podílel i na tvorbě poštovních známek a bankovek. Secese utvářela zásady umělecké tvorby, vkusu, životního prostřední a stylu. Zobrazuje dynamickou rovnováhu mezi člověkem a přírodou. Nejen u nás, ale i ve světě je s tímto uměleckým směrem neodmyslitelně spojováno právě jméno Alfonse Muchy. Připravili jsme pro Vás jedinečnou kolekci puzzlí vlastní produkce vyobrazující nejznámější díla tohoto umělce.
  www.zdeko-puzzle.cz

 • Karetní hra RobotiCS

  Vystavovatel: Ondřej Sedláček - Hala 1 - B08

  Bav se s kamarády či rodinou u nové karetní hry z prostředí robotích zápasů. Šance vyhrát mají všichni stejné, protože si strategii tvoříš během samotné hry. Balení obsahuje vše potřebné ke hře, takže není třeba dokupovat žádné další karty jako ve sběratelských karetních hrách. Velké množství strategií a jednoduchá pravidla zaručí spoustu hodin zábavy pro každého. RobotiCS je unikátní karetní hra, která není pouze česky lokalizovaná, ale přímo vytvořená českými vývojáři. Navštivte náš stánek a využijte skvělé veletržní slevy.

 • Kapla – geniální dřevěná stavebnice

  Vystavovatel: Kamsdětmi.com - Hala 1 - C24

  Přijďte si na stánek mediálního partnera veletrhu, Kamsdětmi.com, pohrát se stavebnicí Kapla, která nabízí nekonečné hodiny stavění, tvoření a rozvoje fantazie. Nenechte se mýlit tím, že stavebnice vypadá na první pohled velmi jednoduše. Sada naprosto identických a dokonale vyvážených destiček z borovicového dřeva vám umožní postavit i ty nejsložitější stavby - např. pařížskou Eiffelovku, římské Koloseum či indické Taj Mahal. Kapla je pouze jednou z vlajkových her společnosti Kidtown, která nabízí spoustu dalších inspirativních produktů, jako například příšerky Zolo, magnetické stavebnice MagnaTiles, designové hračky značky Mon Petit Art, české hry 4Bambini a spoustou dalších.
  www.kidtown.cz

 • GIGIBLOKS

  Vystavovatel: BETEXA ZS s.r.o. - Hala 1 - C03

  Sada stavebnicových bloků nadměrné velikosti. Jsou dost velké na to, aby si děti mohly postavit svůj vlastní domek reálné velikosti a umožňují do jejich výtvorů dále zasahovat. Sada 100 kostek nabízí nekonečné stavební možnosti a hodiny tvůrčí zábavy, přičemž děti jsou samotnými architekty při stavbě budov, věží, ale i zvířat, automobilů, lodí atd. Kostky se snadno spojují dohromady, nedělají hluk, jsou bezpečné a lehké, vyrobené z ekologické a trvanlivé lepenky. Návody, konstrukcemi a barevnými kódy jsme si hlavu nelámali. GIGI byly vytvořeny pro děti, aby mohly vyjádřit vlastní tvořivost a jít si vlastní cestou místo toho, aby se řídily nějakým návodem. GIGI má za cíl, aby děti byly nezávislé, dokázaly se rozhodnout a tvůrčím způsobem myslet. Kostky jsou rozložené, takže jejich doprava domů je snadná. Jsou sestrojené tak, aby se daly rychle a snadno sestavit bez jakýchkoli dalších pomůcek. Když kostky sestavíte, jste už připraveni sestavit vše, po čem vaše mysl touží.
  www.gigibloks.cz

 • Pěnový koberec KLASIK 16

  Vystavovatel: Malý Genius s.r.o. - Hala 1 - A07

  Balení obsahuje 16 částí o velikosti 32 x 32 cm, tloušťka16 mm. Lze sestavit do plochy 114 x 114 cm. Materiál: pěnový polyethylen. Vhodné pro děti již od narození. Cena: MOC 895 Kč, dodací lhůta 24 hod. Pěnový koberec KLASIK vytvoří bezpečný a pohodlný povrch pro lezení i první krůčky. Zaujme a naučí rozpoznávat barvy. Jeho vzhled je velice harmonický a zapadá do barevného dětského pokojíčču. Sériová výroba.

 • Kamsdětmi.com – inspirace a tipy kam s dětmi

  Vystavovatel: Kamsdětmi.com - Hala 1 - C24

  Webový portál KAM S DĚTMI je již tradičně hrdým mediálním partnerem veletrhu a tentokrát si pro malé návštěvníky připravilo krásný program ve spolupráci s Kidtown.cz. Na stánku si budou děti i dospělí moci vyzkoušet stavebnici Kapla. Jejich stavební pokusy budou následně vyfoceny a odborná porota je spolu s ostatními fanoušky Kamsdětmi.com bude následně hodnotit. Ty nejlepší objekty vyhrají krásné ceny, a to samozřejmě kreativní hračky a hry od Kidtown.cz. Zatímco budou děti stavět, rodiče se dozví pár informací o projektu Kamsdětmi.com. Portál nabízí mnohem více než jen kalendář dlouhodobých míst k návštěvě, např. hrady, zábavní centra či restaurace s dětskými koutky. Databáze již čítá přes 5000 aktivních akcí, kam se lze vydat s dětmi a akce vybírá redakce složená z maminek na mateřské/rodičovské dovolené.
  www.kamsdetmi.com

 • Kidizoom Smart Watch

  Vystavovatel: MENUG s.r.o. - Hala 1 - B15

  Výrobce: VTECH, Čína. Kidizoom watchFotoaparát - Videokamera - Stopky - Časovač - Diktafon - Hlasový měnič - Hodiny - Budík. Cena 1699 Kč, již na trhu, skladem. Interaktivní hračka učí poznávat čas analogový i digitální. Podporuje kreativní tvorbu dítěte. Při hrách si dítě trénuje postřeh, manuální zručnost i logické myšlení. Učí práci s videem a fotografií na počítači. Pro děti od 4 let. Novinka.

 • Carvingové boby ZIPFY

  Vystavovatel: First Bike s.r.o. - Hala 1 - A14

  Carvingové lyže známe, ale carvingové boby? Jízda na bobech ZIPFY je novým zimním sportem pro celou rodinu. Vyřádí se na nich nejen děti, ale i teenageři a dospělí se smyslem pro humor. V čem jsou lepší, než klasické boby? Velmi snadno se ovládají - řídí se pouhým náklonem do zatáčky, přičemž se jezdec přidržuje "kniplu". Jsou lehké, dá se na nich zatáčet i skákat. Americký výrobce myslí na malé bobaříky i opravdové bobaře-srdcaře, pro které připravil jamajskou edici ve stylu Kokosy na sněhu. Mnohem více fotek i akční videa najdete na www.zipfy.cz.
Autogramiáda s představením nového titulu Knihy o těhotenství, porodu a dítěti


Nakladatelství Galén si vás dovoluje informovat, že při příležitosti veletrhu potřeb pro děti FOR BABIES 2015 bude uvedeno na trh již 5. vydání Knihy o těhotenství, porodu a dítěti, jejímž autorem je doc. MUDr. Antonín Pařízek, CSc. se spoluautory. Součástí akce je i autogramiáda hlavních autorů. 9.10. v 15:00 na pódiu ve vstupní hale I.
05.10.2015 13:40:12 více


DĚTSKÁ TVÁŘ VELETRHU

Jako každým rokem, v rámci veletrhů pro děti, probíhá ve spolupráci s JH Foto (Fotoateliér Jana Hozová) soutěž s názvem Dětská tvář veletrhu. Ani letošní ročník není výjimkou :-). Stánek fotoateliéru najdete ve vstupní hale č. 1.

Zde najdete pravidla soutěže. 
http://www.jhfoto.cz/#!/galerie/soutez-for-toys/

A co je v letošním roce připraveno za ceny? První tři umístění získají poukaz na  originální dárek na http://www.frotedarek.cz/
03.10.2015 11:54:28 více


Kolotoč řezbáře Matěje :-)


                                                                
Osobitý řezbář Matěj (Martin Holub) z Horních Chvatlin u Kolína předvede na veletrhu FOR TOYS svou nejžhavější novinku,originální dřevěný kolotoč na ruční pohon,na kterém vás osobně povozí.
Dřevěné sochy, loutky a dekorativní hračky od řezbáře Matěje je možné vidět na probíhající výstavě s názvem …A možná přijede na koze v Muzeum romské kultury v Brně a to až do 21. 2. 2016. Na své si tam přijdou nejen děti, ale každý, kdo má hravou duši, je mu blízký element dřeva a rád se inspiruje přírodou.
Martin Holub (1975) je absolventem Střední uměleckoprůmyslové školy v Praze na Žižkově, kde vystudoval obor tvarování dřeva a řezbářství. Výstava …A možná přijede na koze představí jak jeho volnou tvorbu, tak také tvorbu pro děti, které se intenzivně věnuje několik posledních let. M. Holub tvoří pod značkou homart (www.homart.cz)
Ve své práci mistr řezbář uplatňuje vynalézavost a fantazii se smyslem pro humor. Inspirací je mu příroda, pohádkové postavy a dětská přání. K výrobě používá převážně lipové dřevo.
03.10.2015 11:24:53 více


Kreativní dílna, dětský koutek, hlídání dětí a odborné poradenství – to vše najdete v zóně ProMaminky.cz

Chcete si v klidu a pohodě projít celý veletrh?

Svěřte nám Vaše ratolesti a mezitím, co si budete užívat zasloužené volno, Vám děti vytvoří krásné dárky v naší Kreativní dílně. Nemusíte se bát, Vaše děti pohlídají zkušené paní učitelky ze školky Veselá sovička.

Rezervujte si včas bezplatnou konzultaci u našich odborníků z oblasti homeopatie, psychomotorického vývoje dítěte nebo poradenství porodních asistentek – Rezervace ZDE http://www.promaminky.cz/rezervace/individualni-konzultace-s-odborniky-webu-promaminky-cz-1

01.10.2015 09:34:35 více


Outdoorová zóna pro malé dobrodruhy

Přijďte si pohrát se svými dětmi do Outdoorové zóny pro malé dobrodruhy.  Malé dobrodruhy po splnění stezky čeká malá odměna a vás vychytávky z našeho sortimentu, které by neměly ve výbavě malého dobrodruha chybět. Těšíme se na vás :)

29.09.2015 13:07:21 více


BabYoga - ukázka cvičení

BabYoga je něžné a jemné cvičení pro maminky a jejich miminka vycházející z Ayurvédského principu péče o miminko, který navazuje na indické masáže miminek. Nabízí jak uvolnění tak zábávanou interakci rodiče s dítětem. Díky ásanám BabYoga nabízí miminkům kvalitní fyzickou stimulaci podpořenou dotekem a hlasem.  Zábavnou formou poznávají vlastní tělo a sžívají se s ním. Pomocí prastarých technik podporujeme jeho imunitní systém a zdravý vývoj. Maminkám BabYoga po porodu pomáhá najít rovnováhu a vlastní klid. Učí se důvěřovat vlastní intuici a především přináší vytvoření přirozeného pouta mezi ní a miminkem. BabYogu je ideální začít začleňovat do denních rituálů již od narození, ale začít lze téměř kdykoliv. Proto má BabYoga čtyři úrovně dle individuálních dovedností miminek. V rámci ukázkové půlhodinky si zkusíme ukázat od každého trošku. Pro malé nahlédnutí do tajů BabYogy se podívejte na BabYoga reportáž. Více na www.babyoga.cz 

Ukázková lekce proběhne v neděli 11.10. od 13:30 hodin na pódiu ve vstupní hale.

23.09.2015 16:15:12 více


O své děti už na veletrhu nemusíte mít obavy

Pojišťovna VZP připravila spolu s mediálním partnerem veletrhu, portálem Kamsdětmi.com, novinku, která potěší všechny návštěvníky přicházející na veletrh s dětmi. U všech vstupů bude čekat hosteska v tričku Kamsdětmi, předá rodičům pásku – tzv. ztracenku, kterou společně označí jménem dítěte, telefonním číslem na rodiče a umístí ji na dětskou ruku. Pojišťovna VZP bude tímto způsobem malé návštěvníky po dobu veletrhu „chránit“ a rodiče budou mít jistotu, že pokud se jim jejich ratolest nechtěně na chvíli ztratí z očí, budou velmi brzy kontaktováni a své dítko budou mít zase co nevidět v náručí. Heslem Pojišťovny VZP je totiž „Chráníme to nejcennější“!

Pojišťovna VZP, a. s. je univerzální neživotní pojišťovna a kromě jiného nabízí výhodné dětské úrazové pojištění Medvídek, které poskytuje finanční ochranu dětí v případě úrazu. Ke sjednání pojištění není nutná lékařská prohlídka, platí po celém světě a je možné je sjednat i online. Na veletrhu se můžete potkat i s maskotem dětského pojištění, medvídkem Vildou.

Více informací o PVZP najdete na www.pvzp.cz.

24.09.2015 11:19:08 více


Správná hračka


Společný projekt Sdružení pro hračku a hru, Asociace hračka Unie výtvarných umělců ČR a Asociace předškolní výchovy udělovat označení Správná hračka – vybráno odborníky,  vznikl v roce 1994. Jeho cílem je podpora vývoje, výroby i prodeje správných hraček a jejich rozšiřování mezi dětskou populací. Zelené logo je nadstandardním značením. Signalizuje rodičům a pedagogickým pracovníkům, že hračka má kromě všech předepsaných vlastností estetické a výchovné kvality vhodné pro rozvoj schopností dětského uživatele. V roce 2015 bylo přihlášeno 29 produktů od 13 předkladatelů. Právo užívat označení Správná hračka získalo 13 produktů od 10 předkladatelů. Ty z oceněných, kteří se účastní veletrhu FOR TOYS, představuje vitrína u vstupu před tiskovým střediskem. Oceněné hračky spolu s výběrem z minulých ročníků budou příští sezónu vystaveny na zámku v Kamenici nad Lipou. S některými výrobci se můžete setkat na HRAČKOBRANÍ v Kamenici nad Lipou 9. - 13. VII. 2016. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne na galavečeru FOR TOYS v pátek 9. října 2015 v 18.30 hod.22.09.2015 16:07:29 více


Fun Bike dráha pro děti na veletrhu FOR TOYS

Fun Bike dráha je unikátní zábavně-naučná dráha pro děti od 3 do 12 let. Skládá se z několika bezpečných, zábavných překážek, které děti projíždí na odrážedle nebo kole. Unikátní zábavná a vzdělávací atrakce, která zvyšuje schopnost udržet rovnováhu a bezpečnost dětí na kole a která zabaví každé dítě.

Na veletrhu FOR TOYS Sportkids připraví pro děti 2 dráhy, rozdělené dle věku a schopností.

02.09.2015 11:21:53 více


Vyberte neoblíbenější značky pro děti a vyhrajte 10 000 Kč

Anketa Česká máma - kdo zvítězí v roce 2015? Rozhodněte to také vy!

Když jde o malé děti, nerady riskujeme (důvěřuj, ale prověřuj!). Nechceme riskovat špatný nákup a plýtvat (penězi ani časem). A rády se o své zkušenosti dělíme dál. Anketa Česká máma má podobnou filozofii – už od roku 2012 hledá nejoblíbenější značky českých maminek. Přidejte svůj hlas a inspirujte ostatní maminky!

Od 1.9. do 31. 10. 2015 můžete hlasovat ve 20 kategoriích (třeba nejoblíbenější značku kočárku, oblečení, obuvi či časopisu pro maminky i děti) a účastí v anketě se zapojíte do soutěže o 10 000 Kč (a oběd s Českou mámou!).

HLASUJTE a VYHRAJTE!

Hlasovat můžete ale také přímo na veletrhu FOR BABIES a FOR TOYS. Přijďte ke stánku České mámy ve vstupní hale. Máme pro vás DÁREK! A představíme vám tu rovněž NOVINKY ROKU, které pro české mámy pečlivě vybírala porota v 10 kategoriích (najdete tu například vychytávky pro maminky, hračky pro rozvoj dětí nebo služby pro maminky a další).

Jsme hrdí na to, že veletrhy FOR TOYS a FOR BABIES v tom „jedou“ s námi :)

17.09.2015 13:37:55 více
Reklama
CESKA MAMA 250*250
Facebook

Reklama

OD MAMINKY 468*60