FOR TOYS FOR TOYS

Veletrh - FOR TOYS


Tyto exponáty najdete na veletrhu

 • Svojtka & Co.

  Vystavovatel: SVOJTKA & Co.s.r.o.

  Je jedním z největších nakladatelství působících na knižním trhu. Dlouhodobě se zaměřuje především na knihy pro děti, které jsou ve svém ztvárnění unikátní a zábavné, nezapomíná ani na knihy pro dospělé, např. o cestování, přírodě, hudbě a umění a jiné. Vydává také prestižní a celosvětově proslulou edici průvodců Lonely Planet v českém jazyce, která je pro svoji praktičnost, přehlednost a aktuálnost nejoblíbenější na světě. Navštivte náš stánek a využijte skvělé veletržní slevy. Celoročně pak nakupujte na webu se slevou min. 25 %.

 • Gruffalo- kniha se zvuky

  Vystavovatel: SVOJTKA & Co.s.r.o.

  Kdo dělá v temném lese všechen ten hluk? Kdopak to je? V této kouzelné interaktivní knížce plné originálních ilustrací se seznámíte se strašlivou příšerou Gruffalem a dalšími obyvateli lesa. Čtení tohoto moderního, zábavného, vtipného a místy snad i trošičku strašidelného veršovaného příběhu si můžete okořenit 10 doprovodnými zvuky – například chichotáním myšky, syčením hada, houkáním sovy nebo brumláním Gruffala. Stačí jen na zvukovém modulu zmáčknout stejný obrázek, jaký najdete v textu, a příběh hned ožije. Vstupte tedy s námi do hlubokého lesa, odhalte, kdo tam žije, a prožijte neuvěřitelné. Zjistěte s námi, že i to nejhroznější monstrum nemusí být ve skutečnosti tak děsivé! Zabrumlejte si společně s Gruffalem!

 • Všechno, co potřebuješ vědět – otázky a odpovědi

  Vystavovatel: SVOJTKA & Co.s.r.o.

  Víš, že velbloudi se dvěma hrby se nazývají dvouhrbí, že čtvrtina všech savců na Zemi jsou netopýři, že první let dvouplošníku trval pouhých 12 vteřin, že datel dokáže ťuknout zobákem 20krát za vteřinu a že mravenci existují už od dob dinosaurů? Chceš všechno vědět? V této zábavné encyklopedické knížce se 135 odklápěcími okénky najdeš velké množství zajímavých všeobecných informací a stovky faktů všeho druhu.

 • Slůvka – moje první knihovnička

  Vystavovatel: SVOJTKA & Co.s.r.o.

  Barvy, protiklady, roční období, tvary i číslice, první slova – tato sada knížek pomůže vašim dětem učit se nová slůvka. Obsahuje celkem 60 inspirativních barevných obrázků, které se děti naučí zábavnou formou pojmenovávat. Celkem šest malých knížek, které jsou velikostí vhodné přesně pro dětské ručičky, je přehledně uspořádáno v odolné krabici s magnetickým zavíráním. Už žádné hledání maličkých knížek v knihovně – tuto praktickou sadu v ní jistě nepřehlédnete.
Viděla jste zajímavou hračku pro děti? Výrobek pro maminky? Službu nebo projekt pro maminky s dětmi?

Nominujte je na NOVINKY ROKU Ankety Česká máma a vyhrajte 10 knih Tvořivé nápady pro šikovné děti. 

NOVINKY ROKU představí Anketa Česká máma na FORTOYS/FORBABIES v říjnu! 

Anketa Česká Máma
29.07.2015 13:53:47 více

Dobrodružství v kuchyni - děti vaří samy


Na začátku října 2015 vychází originální ilustrovaná edukativní kuchařka, která děti opravdu učí vařit a o vaření přemýšlet. Dětem by měla ukázat, že život není na tabletu, ale začíná v kuchyni. I láska tudy prochází.Knížka je určena dětem již od pěti let,tedy dětem, které ještě neumí číst, ale i dětem starším, které to do kuchyně táhne . Tři maminky celkem osmi dětí, vaří pro ně a hlavně s nimi. A právě jejich touha vařit dala jednou vzniknout nápadu vytvořit kuchařku, která to naučí nejen je, ale i všechny ostatní, které do maminčiny kuchyně už nakukují. Do projektu  přizvaly skvělou ilustrátorku Katku Hruschkovou , ta pro kuchařku vytvořila originální obrázky a postavičky, které děti celou knížkou provedou. 

Kuchařku Děti vaří samy - dobrodružství v kuchyni, pokřtíme na veletrhu FOR TOYS, v sobotu 10.10. 2015, v 11,00 na hlavním pódiu ve vstupní hale I.

28.08.2015 16:36:27 více

Dětská tisková agentura na veletrhu FOR TOYS

DTADĚTSKÁ TISKOVÁ AGENTURA je spolek dětí a mládeže. Od roku 1992 nabízí volnočasové aktivity dětem a mládeži, které baví psané a mluvené slovo, organizuje soutěže, ankety a hry. Vydává Malé noviny, provozuje dětské internetové rádio, pořádá simulované lety do vesmíru a zajišťuje ekologickou výchovu na školách. Chcete si s námi hrát na novináře? Chcete se k nám přidat? Chcete nás podpořit? Doražte na veletrh FOR TOYS a navštivte náš stánek. 

26.06.2015 10:47:29 více

První uzávěrka přihlášek za zvýhodněnou cenu!

Dovolujeme si vám připomenout termín první uzávěrky přihlášek na podzimní veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES za zvýhodněnou cenu pronájmu plochy a stavby stánku. Uzávěrka přihlášek za zvýhodněnou cenu je 5. 6. 2015. Nenechávejte své přihlášení na poslední chvíli a využijte čas na důkladnou přípravu expozice. Jsme připraveni řešit s vámi všechny otázky vaší účasti, cenu zlevněné plochy, umístění, stavby stánku a vybavení.
18.05.2015 12:22:11 více

Připomeňte si s námi veletržní atmosféru jarních veletrhů FOR FAMILY

Děkujeme všem za návštěvu jarního souboru veletrhů FOR FAMILY. Krátké video vám připomene veletržní atmosféru. Zároveň se na vás, všechny naše příznivce, těšíme na podzimních veletrzích FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES, které proběhnou ve dnech 8. - 11.10. 2015.


18.05.2015 13:45:06 více


Reklama
PVA CZ 250*250 novy
Facebook

Reklama

PVA CZ 468*60 novy