FOR TOYS FOR TOYS
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - FOR TOYS


Slabikář - látková kniha

Vystavovatel: MarEmm - Hala - 2, Stánek - C14

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Didaktická pomůcka - inspiruje nezávislou hru, rozvíjí např. pinzetový úchop, verbální schopnosti, dětskou fantazii atd. Základní složení:100% bavlna, 100% polyester.

Charakteristika:
Základní složení: 100% bavlna, 100% polyester. Cena Slabikáře: 1900 Kč
Stávající uplatnění na trhu:
Vyrábíme více kusů, ale každá kniha je originál. Nelze vytvořit dvě totožné knihy a je možnost vytvořit přímo na přání malého klienta. Dodací lhůta cca 1 týden.


Panáčci Playmobil

Vystavovatel: Jan Bouček - Hala - 2, Stánek - B21

Všechny letošní novinky z katalogu značky Playmobil najdede v našem stánku v Hale 2. Na setkání s vámi se těší Panáčci Playmobil.


Velké královské divadlo

Vystavovatel: Hyperion, spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - C12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Velké královské divadlo. Největší sestava královských loutek a kulis. Pohádky Sněhurka a Šípková Růženka uvnitř. 7 scén, 22 loutek. Skvělé loutkové divadlo. Kvalitní, skladné, lehké. Pevný a odolný materiál, knihařská lepenka. Příjemný do dětské ruky. Oceněno odborníky certifikátem Správná hračka.

Charakteristika:
Vynikající nástroj pro rozvoj fantazie a kreativního myšlení, výrazně podporuje rozvoj komunikačních dovedností dítěte, seznamuje děti s klasickými pohádkami.


Lowlands International s.r.o.

Vystavovatel: Lowlands International s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C17

Magická modelína THINK DOH Tato úžasná silikonová modelína je jedničkou mezi modelínami pro své jedinečné vlastnosti! Je omyvatelná, antibakteriální a vhodná i pro alergiky. Nezanechává nepořádek, úlomky ani drobky. Je netoxická a absolutně bezpečná. Po zapečení v troubě zůstává lesklá a pružná. Modelínu není nutné zapékat, může se použít znovu, na vzduchu netvrdne. Navíc umí i svítit ve tmě nebo měnit barvy.


Vyzkoušejte novinku od Cheetos, kterou si zamiluje celá rodina

Vystavovatel: Extroverts s.r.o. - Hala - V, Stánek - H

Oblíbené kukuřičné křupky Cheetos přicházejí na trh se zábavnou novinkou, kterou budete moci na veletrhu For Toys ochutnat i vy. Maskot značky, gepard Chester, tentokrát přináší v jednom balíčku Cheetos Mix-ups hravý mix třech nových tvarů a příchutí. Díky tomu si každý člen rodiny příjde na to svoje – stačí jen jedno balení.


Stavební kostičky L-W TOYS

Vystavovatel: L-W TOYS - Hala - 2, Stánek - A06

Naším cílem je pod značkou L-W TOYS nabídnout kvalitní stavební kostičky pro děti od 4 let výše. Nabízené produkty získaly ocenění kvality v podobě certifikátu "Bezpečné hračky" vydávaným ITF ve Zlíně a jsou plně kompatibilní s produkty jiných výrobců. Rovněž se zaměřujeme na rozvoj kreativních dovedností a představ dětí a tomu odpovídá i námi nabízená podoba setů a doplňků kreativních kostiček. Nechceme dětem přímo určovat co a jak mají skládat, ale nabízíme jim různé kombinace základních a kreativních kostiček, které si sami jen dle své fantazie mohou poskládat do jakýchkoliv tvarů a podob. Podorobnosti naleznete na našem e-shopu www.lwtoy.eu.


Geomag - řada CONFETTI

Vystavovatel: BOHEMIA RINGS s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B19

Firma Bohemia Rings s.r.o. (dříve Brück AM s.r.o.) letos představí novou řadu švýcarské magnetické stavebnice GEOMAG. Jedná se o řadu CONFETTI, která je typická svou jedinečnou barevnou kombinací magnetických tyček. Pastelové barvy jsou namixovány tak, aby vyhovovaly preferencím kluků i holčiček zároveň. Všechny ostatní klasické znaky Geomagu zůstávají zachovány – silné magnety zaručující pevnost a stabilitu, ocelové kuličky (bez magnetu) potažené bílým bronzem a výplně různých tvarů pro možnost tvořit bez omezení dle vlastní fantazie. GEOMAG je švýcarská značka zaručující nejen kvalitní provedení, spolehlivost, funkčnost po generace, ale především zdravotní nezávadnost a bezpečnost prokazovanou pravidelnými certifikacemi. I proto jej můžete najít v téměř všech školkách v rámci celé České republiky! Zeptejte se svých dětí sami…


Lowlands International s.r.o.

Vystavovatel: Lowlands International s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C17

Zažehlovací korálky HAMA HAMA zažehlovací korálky snad už zná každý. A kdo je ještě nezná, po vyzkoušení si je určitě zamiluje. Přijďte si pro novou inspiraci, co všechno je možné z korálků vyrobit a jak všemožně se dají použít.


Loutkové divadlo se třemi pohádkami

Vystavovatel: Hyperion, spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - C12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Loutkové divadélko. Uvnitř tři kompletní pohádky. Červená Karkulka, Perníková chaloupka, O neposlušných kůzlátkách. 13 loutek, 5 scén, 21 doplňků. Skvělé loutkové divadlo. Kvalitní, skladné, lehké. Pevný a odolný materiál, knihařská lepenka. Příjemný do dětské ruky. Oceněno odborníky certifikátem Správná hračka.

Charakteristika:
Vynikající nástroj pro rozvoj fantazie a kreativního myšlení, výrazně podporuje rozvoj komunikačních dovedností dítěte, seznamuje děti s klasickými pohádkami.


MARIONETINO loutková divadla

Vystavovatel: Hyperion, spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - C12

Vyrábíme loutková divadla pro děti od 3 let. Loutkové divadlo je kvalitní, skladné, lehké. Pevné a odolné loutky, přímo od výrobce. Široká nabídka loutek a pohádek. Loutkové divadlo oceněno certifikátem Správná hračka. Česká výroba, nízká hmotnost, vysoká stabilita.


Galerie ocelových figurín

Vystavovatel: Roslin Corp s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B08

Galerie ocelových figurín je mezinárodní projekt, který se skládá z umělecké tvorby exponátů z recyklovaných ocelových částí. Ozubená kolečka, převodovky, brzdové destičky, řetězy, šrouby, matice a jiné kovové komponenty slouží pro výrobu figurín, z kterých některé váží až více než 1 tunu nebo měří více než 3 metry. Exponáty v Galerii ocelových figurín jsou inspirovány pohádkovým světem, sci-fi filmy, komiksy, videohrami a také luxusními automobily. Můžete jich najít téměř 100 a se všemi se můžete vyfotit, dotýkat se jich a užít si s nimi interaktivní zážitek. Přejeme Vám nezapomenutelné dobrodružství, ve kterém se můžete stát součástkou ocelového příběhu!


Lowlands International s.r.o.

Vystavovatel: Lowlands International s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C17

Stavebnice Plus-Plus Jeden jednoduchý tvar – nekonečně možností! Tato stavebnice nadchne nejen kluky, ale i holky již od 1 roku. Vyrábí se ve dvou velikostech.


Betula Pendula

Vystavovatel: BETULA PENDULA s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B26

Společnost Betula Pendula zprostředkovává jedinečné účinky kozího kolostra lidem v podobě přírodního doplňku stravy. Kolostrum je prvotní mateřské mléko, které obsahuje velké množství aktivních látek výrazně posilujících lidskou imunitu. Ve spolupráci s výzkumnými pracovišti společnost vyvinula unikátní způsob zpracování kozího kolostra do 100% přírodních tobolek. Maximální účinnost látek v tobolkách Betula je zachována díky metodě sušení mrazem, tzv. lyofilizací. Betula Pendula odebírá kolostrum z více než 50 prověřených farem s volným výběhem v Česku a na Slovensku.


Čísla - látková kniha

Vystavovatel: MarEmm - Hala - 2, Stánek - C14

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Didaktická pomůcka - inspiruje nezávislou hru, rozvíjí např. pinzetový úchop, verbální schopnosti, dětskou fantazii atd.

Charakteristika:
Materiál: základní složení 100% bavlna, 100% polyester. Cena knihy Čísla: 1800 Kč
Stávající uplatnění na trhu:
Vyrábíme více kusů, ale každá kniha je originál. Nelze vytvořit dvě totožné knihy a je možnost vytvořit přímo na přání malého klienta. Dodací lhůta: cca do týdne.


Lipa Land

Vystavovatel: Lipa Learning s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A05

Vzdělávací aplikace Lipa Land spojuje digitální a reálný svět v jedno úžasné dobrodružství. Na každého malého objevitele zde čeká spousta her, pohádek a aktivit. Aplikace je založena na unikátním vzdělávacím systému, který děti všestranně rozvíjí a zároveň je vede k poznávání světa kolem nás. Obsah je určen především pro děti ve věku od 3 do 6 let a jejich rodiče.


Baby auto se zvuky

Vystavovatel: Quido Bergmann s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Aktivity hračka pro děti, které již samostatně sedí. Barevné, plyšové a měkké autíčko, které obsahuje spoustu aktivit. Pomáhá dětem k osvojování nových schopností a rozvíjí všechny smysly. 60x60x40cm, polyesterová vlákna, 1156,- Kč bez DPH, skladem

Charakteristika:
rozvoj psychomotorických dovedností, bezpečnost, snadná manipulace a údržba, jedinečnost na českém trhu
Stávající uplatnění na trhu:
seriová výroba


Geomag - MECHANICS GRAVITY

Vystavovatel: BOHEMIA RINGS s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B19

Firma Bohemia Rings s.r.o. (dříve Brück AM s.r.o.) letos představí novou řadu švýcarské magnetické stavebnice GEOMAG určenou pro starší děti, teenagery i dospělé. Jedná se o řadu MECHANICS GRAVITY. Spojením účinků magnetických a gravitačních sil vznikají mechanické stroje, které pro pohyb kuliček nepotřebují žádný motor ani baterie. Rotační pohyb je zajištěn vzájemným odpuzováním magnetických tyček, vertikální pohyb potom gravitací samotnou. Stavět můžete dle přiložených návodů nebo se stát architektem a vytvořit si dráhu vlastní a naprosto originální. Jedinečná stavebnice, která zabaví nejen děti, ale dokáže nalákat ke společné hře i rodiče. Vhodné od minimálně 7 let.


Lowlands International s.r.o.

Vystavovatel: Lowlands International s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C17

Melissa & Doug Tato americká značka vznikla přibližně před třiceti lety ve státě Connecticut spojením dvou pedagogů a nyní manželů, kteří chtěli přivést na trh smysluplné hračky, které nejen rozvíjí dětskou motoriku a fantazii, ale celkově pozitivně působí na rozvoj dítěte již od útlého věku. Proto mezi těmito produkty nikdy nenajdete licence a vždy si můžete být jisti vysokou kvalitou hraček, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, především dřeva. Nyní se Melissa & Doug řadí mezi 15 největších výrobců hraček na celém světě a nabízí přes 2000 produktů pro děti od 2 do 12 let. Za dostupnou cenu tak získáte pro Vaše děti kvalitní a lákavou hračku. Přijďte si vybrat i Vy!


Designový odkapávač na lahve a dudlíky

Vystavovatel: Quido Bergmann s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Vertikální odkapávač ve tvaru kaktusu, který zaujme svým designem a na pracovní desce nezabere příliš mnoho místa. Na odkapávač umístíte až 8 lahviček včetně příslušenství najednou. Neobsahuje BPA a PVC 23x23x26 cm, polypropylen, 395,- Kč bez DPH, skladem

Charakteristika:
praktičnost, jednoduchost, design, snadná a rychlá údržba
Stávající uplatnění na trhu:
sériová výroba


MAGICUBE

Vystavovatel: BOHEMIA RINGS s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B19

Firma Bohemia Rings s.r.o. (dříve Brück AM s.r.o.) bude i letos vystavovat řadu švýcarské magnetické stavebnice GEOMAG určenou pro naše nejmenší s názvem MAGICUBE. Jedná se o magnetické kostičky se speciální vnitřní konstrukcí, díky které se navzájem přitahují ze všech šesti stran. Pro děti od 1,5 roku jsou určeny kostičky s natištěnými obrázky – žádné otrhané papírové samolepky. Naopak pro větší děti od 3 let jsou kostičky v různobarevném provedení a oživují se přikládáním speciálních klipů s obrázky. Všechny se dají samozřejmě vzájemně libovolně kombinovat. Přijďte se podívat na náš stánek a vyzkoušet sami!


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

 

 

 

Závěrečná zpráva 2016

 

 

 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje