FOR TOYS FOR TOYS
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - FOR TOYS


Bioblo

Vystavovatel: PIATNIK PRAHA s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B18

Bioblo získalo prestižní titul German Design Award Winner 2018. Je prostě fantasticky univerzální a inovátorské! Bioblo - destičky jsou pestré a mají unikátní výplň ve tvaru včelí plástve, které otevírají nečekané možnosti: můžeš je použít jako bublifuk, vytvářet různé stavby, tvořivě si hrát a stavět vlastní umělecká díla. Když si postavíte třeba vlastní stínítko na lampičku, ohromí vás úžasné světelné a barevné efekty! Je jedno jestli jsi doma sám nebo s kamarády, ve školce nebo ve škole, s Bioblo - destičkami zažiješ každý den něco nového. Destičky Bioblo jsou totiž vhodné nejen ke stavění a konstruování, nýbrž také ke hraní, učení, třídění, přiřazování, počítání, odhadování, počítání, vytváření, pokládání, kutění - a pravděpodobně ještě k mnoha dalším věcem. Pedagogické aspekty jsou přitom nabíledni: stavění s destičkami Bioblo podporuje koordinaci očí a rukou a obou rukou, zvyšuje fyzikálně-mechanické vnímání a zlepšuje koncentraci, vytrvalost a frustrační toleranci dětí. Při společných hrách a aktivitách jsou navíc podporovány schopnosti pracovat v týmu a komunikativnost


Loutkové divadlo se třemi pohádkami

Vystavovatel: Hyperion, spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - C12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Loutkové divadélko. Uvnitř tři kompletní pohádky. Červená Karkulka, Perníková chaloupka, O neposlušných kůzlátkách. 13 loutek, 5 scén, 21 doplňků. Skvělé loutkové divadlo. Kvalitní, skladné, lehké. Pevný a odolný materiál, knihařská lepenka. Příjemný do dětské ruky. Oceněno odborníky certifikátem Správná hračka.

Charakteristika:
Vynikající nástroj pro rozvoj fantazie a kreativního myšlení, výrazně podporuje rozvoj komunikačních dovedností dítěte, seznamuje děti s klasickými pohádkami.


Lowlands International s.r.o.

Vystavovatel: Lowlands International s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C17

Zažehlovací korálky HAMA HAMA zažehlovací korálky snad už zná každý. A kdo je ještě nezná, po vyzkoušení si je určitě zamiluje. Přijďte si pro novou inspiraci, co všechno je možné z korálků vyrobit a jak všemožně se dají použít.


Betula Pendula

Vystavovatel: BETULA PENDULA s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B26

Společnost Betula Pendula zprostředkovává jedinečné účinky kozího kolostra lidem v podobě přírodního doplňku stravy. Kolostrum je prvotní mateřské mléko, které obsahuje velké množství aktivních látek výrazně posilujících lidskou imunitu. Ve spolupráci s výzkumnými pracovišti společnost vyvinula unikátní způsob zpracování kozího kolostra do 100% přírodních tobolek. Maximální účinnost látek v tobolkách Betula je zachována díky metodě sušení mrazem, tzv. lyofilizací. Betula Pendula odebírá kolostrum z více než 50 prověřených farem s volným výběhem v Česku a na Slovensku.


MAGICUBE

Vystavovatel: BOHEMIA RINGS s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B19

Firma Bohemia Rings s.r.o. (dříve Brück AM s.r.o.) bude i letos vystavovat řadu švýcarské magnetické stavebnice GEOMAG určenou pro naše nejmenší s názvem MAGICUBE. Jedná se o magnetické kostičky se speciální vnitřní konstrukcí, díky které se navzájem přitahují ze všech šesti stran. Pro děti od 1,5 roku jsou určeny kostičky s natištěnými obrázky – žádné otrhané papírové samolepky. Naopak pro větší děti od 3 let jsou kostičky v různobarevném provedení a oživují se přikládáním speciálních klipů s obrázky. Všechny se dají samozřejmě vzájemně libovolně kombinovat. Přijďte se podívat na náš stánek a vyzkoušet sami!


Lowlands International s.r.o.

Vystavovatel: Lowlands International s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C17

Magická modelína THINK DOH Tato úžasná silikonová modelína je jedničkou mezi modelínami pro své jedinečné vlastnosti! Je omyvatelná, antibakteriální a vhodná i pro alergiky. Nezanechává nepořádek, úlomky ani drobky. Je netoxická a absolutně bezpečná. Po zapečení v troubě zůstává lesklá a pružná. Modelínu není nutné zapékat, může se použít znovu, na vzduchu netvrdne. Navíc umí i svítit ve tmě nebo měnit barvy.


Slabikář - látková kniha

Vystavovatel: MarEmm - Hala - 2, Stánek - C14

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Didaktická pomůcka - inspiruje nezávislou hru, rozvíjí např. pinzetový úchop, verbální schopnosti, dětskou fantazii atd. Základní složení:100% bavlna, 100% polyester.

Charakteristika:
Základní složení: 100% bavlna, 100% polyester. Cena Slabikáře: 1900 Kč
Stávající uplatnění na trhu:
Vyrábíme více kusů, ale každá kniha je originál. Nelze vytvořit dvě totožné knihy a je možnost vytvořit přímo na přání malého klienta. Dodací lhůta cca 1 týden.


Designový odkapávač na lahve a dudlíky

Vystavovatel: Quido Bergmann s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Vertikální odkapávač ve tvaru kaktusu, který zaujme svým designem a na pracovní desce nezabere příliš mnoho místa. Na odkapávač umístíte až 8 lahviček včetně příslušenství najednou. Neobsahuje BPA a PVC 23x23x26 cm, polypropylen, 395,- Kč bez DPH, skladem

Charakteristika:
praktičnost, jednoduchost, design, snadná a rychlá údržba
Stávající uplatnění na trhu:
sériová výroba


Lowlands International s.r.o.

Vystavovatel: Lowlands International s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C17

Stavebnice Plus-Plus Jeden jednoduchý tvar – nekonečně možností! Tato stavebnice nadchne nejen kluky, ale i holky již od 1 roku. Vyrábí se ve dvou velikostech.


Boon

Vystavovatel: Quido Bergmann s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B12

Kolekce designových a inovativních pomůcek pro děti Boon zahrnuje vše, co potřebujete v prvních letech života vašeho děťátka. Boon nabízí vše kolem krmení, koupání a péče o miminka a batolata, a to podle sloganu „Vyvinuto“ experty - schváleno rodiči. Jak to funguje? Na vývoji této značky se kromě pediatrů podílí i sami rodiče, což napomáhá k lepšímu pochopení potřeb rodičů a jejich dětí. Vynikají proto výbornými vlastnostmi. Jsou jednoduché, praktické a hlavně bezpečné.


Klask zručnostní magnetická hra

Vystavovatel: Dino Toys s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A03

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Jedinečná, dynamická a zábavná hra, která nadchne hráče všech věkových skupin. Je určena pro 2 hráče od 8 let. Každý hráč vede svého jezdce pod deskou stolu a má 4 možnosti dosažení bodu. Cílem hry je dosáhnout 6 bodů dříve, než soupeř. Hra je ze dřeva, patří do stolních až sportovních her, baví malé i velké hráče. Pořádají se v ní mistrovství světa a letos přišla poprvé i do České republiky.

Charakteristika:
Hra je na hraně deskové, zručnostní, sportovní hry. Není to jen obyčejný magnetický fotbálek, protože má mnohem sofistikovanější pravidla a možnost dosažení bodů není pouze gólem. Velmi zábavná, chytlavá až návyková. Pro všechny generace bez rozdílu pohlaví. Nic podobného na trhu doposud nebylo, je opravdu velmi specifická.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba, dovoz, Dino Toys má zastoupení pro ČR a


Farao tajemství prastaré hrobky

Vystavovatel: Dino Toys s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A03

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Nová rodinná hra od českého autora Jiřího Slavíka, ilustrována Petrem Štefkem. V této rodinné hře vhodné pro děti od osmi let každý hráč ovládá svou skupinu archeologů, skrze které prozkoumává ukryté chodby prastaré pyramidy. Cílem hry je nalézt v prostorách pyramidy starověké nápisy, díky kterým můžete v závěru hry vstoupit do záhadné Imhotepovy hrobky a jako první objevit její dávné tajemství. Hra má variabilní hrací plán, tudíž je pokaždé jiná a pokaždé jsou nástrahy a tajemná zákoutí i záchrana v podobě různých magických předmětů jinde a tím se jen tak neobehraje. Hra má dvě obtížnosti.

Stávající uplatnění na trhu:
První vydání, na trhu od 1. 10. 2018


Školní aktovky a batohy

Vystavovatel: PRESCO GROUP, a.s. - Hala - 2, Stánek - B20

Jedním z vystavovatelů na letošním veletrhu FOR TOYS je i společnost PRESCO GROUP. Najdete jí v hale 2 na stánku číslo B20. Ta není na veletrhu žádným nováčkem, vrátila se jako vystavovatel po čtyřech letech. Od té doby se hodně změnilo. Nadále vydávají krásné kalendáře a diáře, které udělají radost vám i vašim blízkým. Za zmínku stojí třeba široká nabídka rodinných a poznámkových kalendářů. Za poslední dobu však PRESCO významně rozšířilo svůj sortiment. Pod značkou ELLA & MAX vydává knihy pro děti. Oblíbená je hlavně řada velkoformátových knih PRO MALÉ VYPRAVĚČE, ale kromě nich na stánku najdete ještě spoustu dalších úžasných titulů a různých aktivity sešitů, například s oblíbenými samolepkami. A to není všechno! Zakoupit si zde můžete taky dárkové předměty s motivem Malého prince, Star Wars, Frozen, Minnie nebo Mickey. Samozřejmě jsou k vidění i skvělé produkty další značky z portfolia - BAAGL. Můžete si je zde prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit. Čeká na Vás aktuální kolekce školních aktovek a batohů včetně širokého doplňkového sortimentu. Na jednom místě tak můžete pořídit vánoční dárky pro své nejmenší a blízké.


Puzzle mapy Evropa /Svět

Vystavovatel: Dino Toys s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A03

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Nové puzzle mapy jsou skvělou zábavou a zároveň naučnou pomůckou k procvičování zeměpisu, jednotlivých států a jejich hlavních měst. Evropa se skládá z 69 dílků/ Svět z 82 dílků ve tvaru jednotlivých států, děti procvičí jemnou motoriku a zároveň poznávací i zeměpisné a jazykové dovednosti. Díky pestrým barvám a obrazovému vjemu se jim hravě vštípí základní znalosti zěměpisu i práce s mapou. Velmi vhodná naučná pomůcka pro žáky základních škol. Jako jedinní v ČR dokážeme výrobu těchto tvarových dílků - a i když je technologie velmi složitá, puzzle neztrácí na kvalitě.

Stávající uplatnění na trhu:
První vydání, na trhu od 1. 9. 2018


Odrážedla a koloběžky Yedoo

Vystavovatel: YEDOO - Hala - 2, Stánek - B29

Yedoo jede a na veletrhu For Toys představí hned několik novinek. Přijďte se přesvědčit a nezapomeňte vzít děti s sebou. Ty nejmenší si mohou vyzkoušet nová odrážedla a ty větší naskočit na první pořádnou koloběžku s hliníkovým rámem.

Charakteristika:
Odrážedla Yedoo OOPS si zamilují děti i rodiče. Jsou totiž super lehká, bezpečná a svěže barevná. Yedoo při jejich vývoji myslelo na každičký detail, aby osvojení si rovnováhy bylo pro děti ještě přitažlivější, přirozenější a bezpečnější. Odrážedla mají ergonomická madla s rozšířenými a vyztuženými konci, která jsou nejen pohodlná, ale i maximálně bezpečná, dorazy proti přetočení řídítek, anatomické sedlo, lehce převodovanou brzdu s páčkou, která dětem velikostně perfektně padne do ruky, vysokou nastavitelnost sedla řídítek a dostatek prostoru pro jezdce v každé výškové poloze. Např. Yedoo YooToo - model s hliníkovým rámem, který má navíc dvoupolohovou zadní vidlici, může děti provázet od prvních krůčků (1,5 roku) až do doby, než dorostou pro koloběžku či 16“ kolo. Spolu s dalšími dvěma ocelovými modely řady OOPS (Yedoo TooToo a Yedoo OneToo)Yedoo nabízí i speciální edici odrážedel 112 pro malé hrdiny, aby mohli zachraňovat životy, hasit požáry a honit zlosyny.


Velké královské divadlo

Vystavovatel: Hyperion, spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - C12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Velké královské divadlo. Největší sestava královských loutek a kulis. Pohádky Sněhurka a Šípková Růženka uvnitř. 7 scén, 22 loutek. Skvělé loutkové divadlo. Kvalitní, skladné, lehké. Pevný a odolný materiál, knihařská lepenka. Příjemný do dětské ruky. Oceněno odborníky certifikátem Správná hračka.

Charakteristika:
Vynikající nástroj pro rozvoj fantazie a kreativního myšlení, výrazně podporuje rozvoj komunikačních dovedností dítěte, seznamuje děti s klasickými pohádkami.


Vyzkoušejte novinku od Cheetos, kterou si zamiluje celá rodina

Vystavovatel: Extroverts s.r.o. - Hala - V, Stánek - H

Oblíbené kukuřičné křupky Cheetos přicházejí na trh se zábavnou novinkou, kterou budete moci na veletrhu For Toys ochutnat i vy. Maskot značky, gepard Chester, tentokrát přináší v jednom balíčku Cheetos Mix-ups hravý mix třech nových tvarů a příchutí. Díky tomu si každý člen rodiny příjde na to svoje – stačí jen jedno balení.


Galerie ocelových figurín

Vystavovatel: Roslin Corp s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B08

Galerie ocelových figurín je mezinárodní projekt, který se skládá z umělecké tvorby exponátů z recyklovaných ocelových částí. Ozubená kolečka, převodovky, brzdové destičky, řetězy, šrouby, matice a jiné kovové komponenty slouží pro výrobu figurín, z kterých některé váží až více než 1 tunu nebo měří více než 3 metry. Exponáty v Galerii ocelových figurín jsou inspirovány pohádkovým světem, sci-fi filmy, komiksy, videohrami a také luxusními automobily. Můžete jich najít téměř 100 a se všemi se můžete vyfotit, dotýkat se jich a užít si s nimi interaktivní zážitek. Přejeme Vám nezapomenutelné dobrodružství, ve kterém se můžete stát součástkou ocelového příběhu!


Lipa Land - vzdělávací aplikace

Vystavovatel: Lipa Learning s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A05

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Lipa Land je bezpečná vzdělávací aplikace pro děti ve věku 3-6 let plná her, aktivit a pohádek na dobrou noc. Veškerý obsah je založen na unikátním vzdělávacím systému, který harmonicky rozvíjí děti po fyzické i psychické stránce. Aplikace je dostupná pro mobilní zařízení na App Store a Google Play. Cena je 19 Kč měsíčně.

Charakteristika:
Lipa Land je vzdělávací aplikace vyvinutá edukačními specialisty a certifikovaná bezpečnostním programem kidSAFE. Hry obsahují adaptivní levelizaci, díky které dynamicky mění svoji obtížnost a přizpůsobují ji dovednostem dítěte. Aplikace dále obsahuje ilustrované pohádky, audioknihy a aktivity na doma i na ven. Pro rodiče nabízí přehled pokroků dítěte, články či nastavení časového limitu hraní.
Stávající uplatnění na trhu:
Lipa Land je stěžejním produktem společnosti Lipa Learning, který byl nově uveden na český trh. Na začátku roku 2019 bude uveden celosvětově.


MAGFORMERS - kreativní magnetická stavebnice a moderní učební pomůcka

Vystavovatel: Didamag s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A07

Tradiční koutek s dětskou hernou a prodejem nejen novinek za zvýhodněné veletržní ceny! Znáte to - stavebnice s přesně vylisovanými dílky, z nichž postavíte jen jediný druh domečku či auta, nikdy nenadchne dítě na tak dlouho jako univerzální kostky na stavbu všeho myslitelného. A přesně takovou univerzální hračkou na „věčné hraní“ je unikátní stavebnice Magformers. Tolik oblíbená ve školkách i u kamarádů je z prostého důvodu. Náramně rychle se z ní staví i bourá, takže během chvilky vyzkoušíte spousty variant i pouhou metodou pokus/ omyl. V mžiku pak vše přetvoříte na něco úplně jiného a navíc tomu jednoduše nasadíte funkční kolečka nebo oživíte magnetickou figurkou (chlapečka, kosmonauta, princezny, apod.) Velkou výhodou jsou odolné plakátky s předlohami staveb v životní velikosti, tzn. že dílky přikládáte přímo na obrázek a magnety jakoby kouzlem dokončí stavbu za vás:) Stále oblíbenější je i stavění v ploše (na stole, zemi, magnetické tabuli či na lednici). Dětská fantazie nezná mezí a i jednoduché modely z několika dílků jsou reálným předlohám překvapivě podobné. To vše jen ze základních geometrických tvarů, které si malý stavitel podvědomě uloží do paměti a bude mít v budoucnu vytříbený cit pro symetrii, objevování pravidelných vzorů i pro úlohy vyžadující prostorovou představivost.


Playgro

Vystavovatel: Quido Bergmann s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B12

Oblíbená a dynamicky se rozvíjející australská značka Playgro si velmi rychle získala oblibu u zákazníků na našem trhu. Široký sortiment závěsných hraček, chrastítek, kousátek, doplňků pro kočárek, hraček do vody nebo hracích dek a podložek si oblíbili rodiče nejen pro jejich kvalitu a bezpečí ale také pro jejich cenovou dostupnost.


MARIONETINO loutková divadla

Vystavovatel: Hyperion, spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - C12

Vyrábíme loutková divadla pro děti od 3 let. Loutkové divadlo je kvalitní, skladné, lehké. Pevné a odolné loutky, přímo od výrobce. Široká nabídka loutek a pohádek. Loutkové divadlo oceněno certifikátem Správná hračka. Česká výroba, nízká hmotnost, vysoká stabilita.


Svět dinosaurů

Vystavovatel: Quido Bergmann s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B12

Kolekce plastových a plyšových postaviček na motivy známého animovaného dobrodružného filmu Hodný dinosaurus, který si oblíbily děti na celém světě. Přeneste se na chvíli do pravěku a vydejte se s námi na výpravu do světa dinosaurů, kde se Apatosaurus jménem Arlo spřátelí s člověkem.


Lowlands International s.r.o.

Vystavovatel: Lowlands International s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C17

Melissa & Doug Tato americká značka vznikla přibližně před třiceti lety ve státě Connecticut spojením dvou pedagogů a nyní manželů, kteří chtěli přivést na trh smysluplné hračky, které nejen rozvíjí dětskou motoriku a fantazii, ale celkově pozitivně působí na rozvoj dítěte již od útlého věku. Proto mezi těmito produkty nikdy nenajdete licence a vždy si můžete být jisti vysokou kvalitou hraček, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, především dřeva. Nyní se Melissa & Doug řadí mezi 15 největších výrobců hraček na celém světě a nabízí přes 2000 produktů pro děti od 2 do 12 let. Za dostupnou cenu tak získáte pro Vaše děti kvalitní a lákavou hračku. Přijďte si vybrat i Vy!


Lipa Land

Vystavovatel: Lipa Learning s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A05

Vzdělávací aplikace Lipa Land spojuje digitální a reálný svět v jedno úžasné dobrodružství. Na každého malého objevitele zde čeká spousta her, pohádek a aktivit. Aplikace je založena na unikátním vzdělávacím systému, který děti všestranně rozvíjí a zároveň je vede k poznávání světa kolem nás. Obsah je určen především pro děti ve věku od 3 do 6 let a jejich rodiče.


Výroba fleecové deky

Vystavovatel: Lowlands International s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C17

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Fleecové čtverečky z kvalitního hustého a příjemného materiálu, které stačí uzlovat až vznikne deka o rozměru 180 x 240 cm.

Charakteristika:
Hračka, která rozvíjí kreativitu a zručnost a zároveň je funkční. Děti si tak vyrobí deku dle vlastní fantazie.


CLAY CRAYON - kreslicí modelína

Vystavovatel: Lowlands International s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C17

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Jeden materiál, dvě možnosti . Po ztvrdnutí vznikne opravdová pastelka. namíchání jakékoli barvy.

Charakteristika:
Jeden materiál, dvě možnosti . Po ztvrdnutí vznikne opravdová pastelka. namíchání jakékoli barvy. První kreslicí modelína na světě.


Geomag - řada CONFETTI

Vystavovatel: BOHEMIA RINGS s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B19

Firma Bohemia Rings s.r.o. (dříve Brück AM s.r.o.) letos představí novou řadu švýcarské magnetické stavebnice GEOMAG. Jedná se o řadu CONFETTI, která je typická svou jedinečnou barevnou kombinací magnetických tyček. Pastelové barvy jsou namixovány tak, aby vyhovovaly preferencím kluků i holčiček zároveň. Všechny ostatní klasické znaky Geomagu zůstávají zachovány – silné magnety zaručující pevnost a stabilitu, ocelové kuličky (bez magnetu) potažené bílým bronzem a výplně různých tvarů pro možnost tvořit bez omezení dle vlastní fantazie. GEOMAG je švýcarská značka zaručující nejen kvalitní provedení, spolehlivost, funkčnost po generace, ale především zdravotní nezávadnost a bezpečnost prokazovanou pravidelnými certifikacemi. I proto jej můžete najít v téměř všech školkách v rámci celé České republiky! Zeptejte se svých dětí sami…


Dětská hliníková koloběžka Frida & Fred

Vystavovatel: YEDOO - Hala - 2, Stánek - B29

Pro kluky i pro holky, děti i dospělé, zábavu i závody je tu Frida & Fred – koloběžka lehká jako pírko, rychlá jako šíp a obratná jako gymnastka. Dvě rychlá, šestnáctipalcová kola, minimální výška nášlapu, váha pouhých 6,5 kg a nosnost až 120 kg - to jsou předpoklady pro vítězství celé rodiny! V základu je ale Frida & Fred koloběžka především pro děti a tomu odpovídá bezpečnost i všechny komponenty. Stačí ji jen vyzkoušet! Sezónní výprodej Dalším důvodem, proč se stavit na stánku Yedoo(hala 2 - B29) je posezónní výprodej, ve kterém najdete starší modely koloběžek i odrážedel a použité modely z půjčovny. Obojí za skvělé ceny.


Stavební kostičky L-W TOYS

Vystavovatel: L-W TOYS - Hala - 2, Stánek - A06

Naším cílem je pod značkou L-W TOYS nabídnout kvalitní stavební kostičky pro děti od 4 let výše. Nabízené produkty získaly ocenění kvality v podobě certifikátu "Bezpečné hračky" vydávaným ITF ve Zlíně a jsou plně kompatibilní s produkty jiných výrobců. Rovněž se zaměřujeme na rozvoj kreativních dovedností a představ dětí a tomu odpovídá i námi nabízená podoba setů a doplňků kreativních kostiček. Nechceme dětem přímo určovat co a jak mají skládat, ale nabízíme jim různé kombinace základních a kreativních kostiček, které si sami jen dle své fantazie mohou poskládat do jakýchkoliv tvarů a podob. Podorobnosti naleznete na našem e-shopu www.lwtoy.eu.


Moje párty

Vystavovatel: MojeParty.cz s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C09

Mojeparty.cz zve všechny malé návštěvníky (můžou vzít samozřejmě i rodiče a dospělé kamarády) na svůj program do expozice C09 v Hale 2 ! S klaunem Alešem zažijete kopec legrace, budete soutěžit a hrát si. Naše výtvarnice vám na obličej namalují vaše oblíbené zvíře nebo pohádkovou postavu. Vsadíme se, že se vám večer doma nebude chtít tu nádheru smýt! I když se to možná nezdá, za chvíli jsou tu Vánoce! A tak společně vyrobíme dopis Ježíškovi. Takové originální přání ani v těch tisících, co mu od dětí na celém světě chodí, nepřehlédne! V našem stánku si pak můžete prohlédnout naši nejnovější nabídku vánočních a zimních dekorací. A pozor, všechny si u nás, ale jen tady na veletrhu, můžou dospěláci koupit se slevou 10%! Náš stánek určitě nepřehlédnete. Dívejte se nejen po vánoční výzdobě, ale také po baloncích a dekoracích s oblíbenou Minnie Mouse, podle té nás bezpečně najdete. Takže, děti, vezměte mámu, tátu nebo kamarády a přijďte na veletrh For Toys ke stánku stánku Mojeparty č. 2C09


Lamaze

Vystavovatel: Quido Bergmann s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B12

Hračky Lamaze se řadí k nejúspěšnějším a nejoblíbenějším značkám pro miminka a batolata. Vynikají vysokou kvalitou, bezpečností a nápaditým designem, který rozvíjí smyslové dovednosti dítěte v každé etapě jeho vývoje. Dopřejte dětem to nejlepší - nejen pro maximální požitek z hraní, ale i pro správný rozvoj dětských smyslů.


Čísla - látková kniha

Vystavovatel: MarEmm - Hala - 2, Stánek - C14

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Didaktická pomůcka - inspiruje nezávislou hru, rozvíjí např. pinzetový úchop, verbální schopnosti, dětskou fantazii atd.

Charakteristika:
Materiál: základní složení 100% bavlna, 100% polyester. Cena knihy Čísla: 1800 Kč
Stávající uplatnění na trhu:
Vyrábíme více kusů, ale každá kniha je originál. Nelze vytvořit dvě totožné knihy a je možnost vytvořit přímo na přání malého klienta. Dodací lhůta: cca do týdne.


Panáčci Playmobil

Vystavovatel: Jan Bouček - Hala - 2, Stánek - B21

Všechny letošní novinky z katalogu značky Playmobil najdede v našem stánku v Hale 2. Na setkání s vámi se těší Panáčci Playmobil.


Geomag - MECHANICS GRAVITY

Vystavovatel: BOHEMIA RINGS s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B19

Firma Bohemia Rings s.r.o. (dříve Brück AM s.r.o.) letos představí novou řadu švýcarské magnetické stavebnice GEOMAG určenou pro starší děti, teenagery i dospělé. Jedná se o řadu MECHANICS GRAVITY. Spojením účinků magnetických a gravitačních sil vznikají mechanické stroje, které pro pohyb kuliček nepotřebují žádný motor ani baterie. Rotační pohyb je zajištěn vzájemným odpuzováním magnetických tyček, vertikální pohyb potom gravitací samotnou. Stavět můžete dle přiložených návodů nebo se stát architektem a vytvořit si dráhu vlastní a naprosto originální. Jedinečná stavebnice, která zabaví nejen děti, ale dokáže nalákat ke společné hře i rodiče. Vhodné od minimálně 7 let.


Baby auto se zvuky

Vystavovatel: Quido Bergmann s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Aktivity hračka pro děti, které již samostatně sedí. Barevné, plyšové a měkké autíčko, které obsahuje spoustu aktivit. Pomáhá dětem k osvojování nových schopností a rozvíjí všechny smysly. 60x60x40cm, polyesterová vlákna, 1156,- Kč bez DPH, skladem

Charakteristika:
rozvoj psychomotorických dovedností, bezpečnost, snadná manipulace a údržba, jedinečnost na českém trhu
Stávající uplatnění na trhu:
seriová výroba


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

 

 

 

Závěrečná zpráva 2016

 

 

 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje