FOR TOYS
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


PF 2023

2022-12-02 09:22:01 Více  

Rozmarýnka

Kreativní časopis Rozmarýnka je čtvrtletník pro všechny tvořivé děti i jejich rodiče.
Přináší nápadité návody s fotopostupy na tvoření z dostupných materiálů. Zabaví se u nich jak nejmenší, tak starší děti.

Naše časopisy jsou skvělými pomocníky maminek a tatínků, prarodičů, a podanou rukou i pro paní učitelky v mateřských školách, jejichž osnovy sledujeme a respektujeme při tvorbě časopisu.
www.medapusik.cz
www.casopisrozmarynka.cz

2022-10-05 16:26:37 Více  

Méďa Pusík

Časopis MÉĎA PUSÍK - dnes již kultovní časopis s laskavou postavičkou medvídka Pusíka. Je určen pro předškoláky a mladší školní děti. Malí čtenáři zde naleznou veselé příběhy, interaktivní stránky s úkoly, omalovánky, zkoušky postřehu a další zábavu.

Naše časopisy jsou skvělými pomocníky maminek a tatínků, prarodičů, a podanou rukou i pro paní učitelky v mateřských školách, jejichž osnovy sledujeme a respektujeme při tvorbě časopisu.
www.medapusik.cz
www.casopisrozmarynka.cz

 

2022-10-05 16:24:42 Více  

Oficiálními vozy veletrhu je značka Ford

Hledáte-li ten správný osobní nebo užitkový vůz, najdete ho u partnera veletrhu FOR TOYS, automobilky Ford. Řekněte si na místě o nabídku autorizovanému prodejci Ford Auto Palace Spořilov  nebo jednoduše na http://bit.ly/nabidkaFord    

2022-10-04 18:13:11 Více  

Kavárna Mezi řádky

Tvoříme skupinu sociálních podniků Etincelle. Provozujeme síť kaváren, bister a cateringový servis Mezi řádky. Máme vlastní řemeslnou pekárnu, cukrářskou výrobu v Kladně a malou pražírnu výběrové kávy na Šumavě. Na naší farmě v Ledcích pěstujeme ovoce, zeleninu, bylinky a chováme zvířata. Jsme držiteli ocenění EY společenský podnikatel roku 2018. Patříme mezi nejvýznamnější zaměstnavatele lidí s hendikepem v ČR. Celkem jich u nás pracuje téměř 200. www.meziradky.cz

 

2022-10-04 09:51:29 Více  

POKÉMONI ÚTOČÍ

Na to se můžete těšit?

 

- Turnaj v TCG a volné hraní pro všechny návštěvníky a začátečníky 

- Mistrovství ČR v Pokémon kartách  

- Znalec falešných karet a sběratelská poradna  

- Pokémon quiz, tombola, bingo, puzzle, kvíz

- Dětský koutek  maskot Pikachu a Shining Charizard

 

To vše a možná ještě více v hale 2D, po celou konání veletrhu FOR TOYS a FOR BABIES.

 

2022-09-27 10:29:29 Více  

POKÉ TOUR PVA Expo Praha

POKÉ TOUR PVA EXPO LETNANYMáte rádi pokémony? Propadli jste kouzlu karetních her s těmito stvořeními? Patříte mezi vášnivé sběratele?

 

Nenechte ujít POKÉ  TOUR v PVA Expo Praha, která proběhne v rámci podzimních veletrhů pro děti FOR TOYS a FOR BABIES. POKÉ TOUR bude součástí doprovodného programu po celou dobu konání veletrhů.

 

Pro fanoušky a návštěvníky jsou připraveny soutěže, autogramiády a pestrý doprovodný program. 

2022-09-20 11:10:25 Více  

Veletrhy a akce bez omezení

Od 14. 3. 2022 již nejsou platná  žádná mimořádná opatření proti koronaviru vztahující se na konání veletrhů a dalších akcí na výstavišti. Zrušena tak byla i povinnost nošení respirátorů v uzavřených prostorech.

2022-03-15 09:14:23 Více  

Na veletrh již bez certifikátu!

Důležitá změna!! Veletrhy jsou nyní přístupné bez prokazování bezinfekčnosti týkající se koronaviru. Tento krok znamená mnohem větší komfort jak pro naše návštěvníky, tak vystavovatele. Zároveň věříme, že je to signál oznamující blížící se konec koronavirové pandemie, na který všichni netrpělivě čekáme. 

2022-02-10 14:21:04 Více  

Dino vás baví!

Zveme vás  na stánek Dino, kde se můžete  seznámit s novinkami pro letošní podzim a dále velmi dobře nakoupit vánoční dárky, protože bude probíhat i veliký výprodej jako každý rok dospělých i dětských puzzlí a her za opravdu neskutečně nízkou cenu až 70%.

Dále zde bude velká hrací zóna, kde si návštěvníci mohou samotné hry zahrát, menší si mohou složit puzzle nebo se zabavit u skládání obrázkových kostek. Prostě celá rodina si tu najde určitě program na dlouhou dobu, už se na vás všechny, na stánku rodinného českého výrobce z Mnichova Hradiště Dino, těší.

2021-10-19 08:52:51 Více  následující
Plán výstaviště

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje