FOR TOYS
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - FOR TOYS


Tvořte, bavte se a učte se zároveň

Vystavovatel: Robotry Inc. - Hala - 2, Stánek - C20

Od roku 2022 společnost Robotry vyváží do 6 zemí a zabývá se různými aktivitami, jako je Tech incubator Program for Start-up Korea, investiční projekt Soeul Youth, Technology Matching Project with Campus town a Venture Launcher BLOCK71 v Singapuru.


DWOOD Dřevěné stavebnice Kontrasty

Vystavovatel: TOYPEX s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C09f

Stavebnice 2v1: skládání obrázků ve 2D, stavby dle fantazie ve 3D. Je výbornou pomůckou pro rozvoj představivosti. Díky výraznému kontrastu světlého a tmavého dřeva ji doporučujeme i slabozrakým. Distributor www.toypex.cz.


Světlo a zvuky Vánoční kniha

Vystavovatel: SVOJTKA & Co.,s.r.o. nakladatelství - Hala - 2, Stánek - C16

Dvě malé lišky mají strach, aby je o Štědrém večeru Ježíšek našel. V lese je moc tma a ticho. Co takhle rozvěsit pár světýlek a zahrát Ježíškovi nějakou vánoční hudbu? Skvělý nápad! Zbývá jen zapojit všechna ostatní zvířátka. A taky tebe! Pomoz lištičkám rozzářit a rozeznít les. Stačí stisknout tlačítko a hned uslyšíš nádherné zvuky a budeš moct pozorovat zářící světýlka v této kouzelné knize s vánočním příběhem. Knížka s vánočními zvuky a světýlky, novinka nakladatelství Svojtka&Co., které pro vás připravilo veletržní slevu 25 %.


Karak

Vystavovatel: ALBI Česká republika a.s. - Hala - 2, Stánek - A23

Jedna z nejoblíbenějších her současnosti.


Kouzelné čtení

Vystavovatel: ALBI Česká republika a.s. - Hala - 2, Stánek - A23

Nové knihy a produkty z bestselleru Kouzelné čtení.


Wudimals

Vystavovatel: Annie´s Books - Hala - 2, Stánek - C09h

To prostě nejde nemilovat... ručně vyřezávaná dřevěná zvířátka jsou nejdokonalejší napodobeninou, kterou jsme měli možnost mít v ruce a kterou bychom Vám rádi více představili na veletrhu :)


Ambrosius

Vystavovatel: Annie´s Books - Hala - 2, Stánek - C09h

Nádherné květinové víly a skřítci z Rumunska! I takhle to může vypadat, když se láska k přírodě převede do hraček.


Melissa & Doug

Vystavovatel: Kreativni-hracky.com - Hala - 2, Stánek - A15

Smysluplné hračky, které nejen rozvíjí dětskou motoriku a fantazii, ale celkově pozitivně působí na rozvoj dítěte už od útlého věku. S jistotou vysoké kvality. Vyrobeny především z masivního dřeva.


DIY Kabelky

Vystavovatel: BD - Tova, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C09g

Nejen kreativní hračky a hobby produkty, ale i DIY kabelky najdete u vystavovatele BD-Tova.


Mathesso

Vystavovatel: Mathesso - Hala - 2, Stánek - A19

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Strategická a edukativní matematická hra. Desková hra na principu pexesa vyrobena z papíru a kartonu. Cena 421Kč.

Charakteristika:
Děti hra uvádí přirozenou cestou do světa čísel a matematiky. U všech věkových skupin odstraňuje blok na matematiku, podporuje logické a strategické uvažování.
Stávající uplatnění na trhu:
sériová výroba


Nová řada českých šifrovacích her Šifry Emila Holuba a Šifry hradu Zvíkova

Vystavovatel: Dino Toys s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Nové unikátní české šifrovací hry, se kterými se vydáte na dobrodružnou výpravu po stopách Emila Holuba do nitra Afriky nebo se vnoříte do tajů záhadami opředeného hradu Zvíkov. V krabičce najdete 9 šifer. Kooperativní hra, kterou vás provede propracovaný on-line systém s vypravěčem, který vás vtáhne do děje.

Charakteristika:
Naprosto unikátní český projekt, který ještě na trhu není. Kooperace s kamarády, zábava při řešení šifer, prolínání off-line a on-line světa. Podporuje logické myšlení, přináší opravdu bohatý adrenalinový zážitek. Kvalitní a zajímavé provedení. Např. mapa na opravdovém mapovém papíru zůstane po odehrání jako suvenýr.
Stávající uplatnění na trhu:
První série vyšla v září ve dvou tématech Šifry Emila Holuba právě proto, že je rok Emila Holuba a druhé Šifry hradu Zvíkova. V září byly Šifry křtěné cestovatelem Danem Přibáněm.


Detektiv Kočička

Vystavovatel: Dino Toys s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Zábavná kooperativní detektivní hra pro děti od šesti let. 6 podivných a velmi vtipných detektivních případů, které děti pomáhají vyřešit společně s Detektivem Kočičkou. Vyslýchají společně podezřelé, hledají různé stopy a indicie až nakonec musí ukázat na toho správného pachatele. Je to velmi chytlavé, děti prožívají příběh a spolupracují.

Charakteristika:
Velmi originální pojetí,které nutí děti vžít se do příběhu, zapojit mozkové buňky, zároveň být nad věcí, pamatovat si alibi podezřelých a logicky uvažovat a dávat si dohromady souvislosti. Zápletky jsou humorné a děti se u nich skvěle baví.
Stávající uplatnění na trhu:
Česká lokalizace hry od francouzských autorů, první vydání, týden na trhu.


Oboustrannné hračky Tyrannosaurus a Želva

Vystavovatel: Noe - Hala - 2, Stánek - C09a

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Oboustrannné hračky Tyrannosaurus a Želva se dají otočením proměnit do různých podob dle dané fáze vývoje - od líhnutí z vajíčka až po dospělého jedince. Tyrannosaurus i Želva jsou zároveň plnohodnotným maňáskem s pohyblivou hlavou a předními končetinami. Přeměnou hračky si děti dokonale procvičí jemnou motoriku a prostorovou představivost. Obě hračky byly letos oceněny odbornou porotou jako SPRÁVNÁ HRAČKA. Jsou vyrobeny z příjemného pracího bavlněného úpletu, vycpávkou je pružné polyesterové vlákno a pěnový polyurethan.


Albi Science and Crafts

Vystavovatel: ALBI Česká republika a.s. - Hala - 2, Stánek - A23

Pokusy, tvoření, nebo slizy hravou a zábavnou formou.


Značka DWOOD - originální a udržitelné hračky

Vystavovatel: TOYPEX s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C09f

Navrhujeme a vyrábíme hry a hračky nejen pro děti. Snahou je hravě vzdělávat a socializovat. Produkty vytvářet české ekologické, udržitelné, s využitím materiálů z druhotné výroby českých firem. Distributor www.toypex.cz.


PEXINO

Vystavovatel: PEXINO - Hala - 2, Stánek - B25

Když už si myslíš, že pexeso tě nezajímá, tak Pexino Piráti tě přesvědčí o opaku. Rádi předvedeme na stánku PEXINA.


Kreativní hračky

Vystavovatel: Kreativni-hracky.com - Hala - 2, Stánek - A15

Přijďte si nakoupit vánoční dárky přímo od dovozce. Najdete tu něco z HAMA zažehlovacích korálků, kreativních sad TOTUM, kukuřičné stavebnice PlayMais, stavebnice PLUS PLUS, pískování obrázků, Tlapkové patroly a Ledového království. A navíc dostanete dárek ke každému nákupu!


Set variabilního nábytku

Vystavovatel: BaaVi - Hala - 2, Stánek - A14

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Vyrobeno z vrstveného dřeva, materiál bříza, povrch ošetřen polyuretanovým lakem odpovídajícím normě EN71 odd. 3 (o bezpečnosti dětských hraček). Rozměry křesílka: výška: 30 cm (výška sedátka: 19 cm/13 cm), šířka: 30 cm, hloubka: 32,5 cm (hloubka sedátka: 30 cm), při použití jako stoleček plocha: 26,5 cm x 28 cm. Rozměry lavice: výška: 30 cm (výška sedátka 19 cm/13 cm), šířka: 65,5 cm (šířka sedátka: 62 cm), hloubka: 32,5 cm (hloubka sedátka: 30 cm, při použití jako stolek plocha 62 x 28 cm. Nosnost křesílka i lavice je 85 kg. Dodací lhůta: skladem Cena: křesílko 990 Kč, lavice: 1190 Kč

Charakteristika:
Set variabilního nábytku, který se skládá ze dvou křesílek a jedné lavice je velmi pohodlný a hladce zaoblená držátka skvěle padnou do dětských ruček, děti si ale zamilují i možnost změnit rychle křesílko nebo lavici dostatečně velký stoleček. Určitě i dospělí ocení možnost využít nábytek i jako stabilní bytelný stupínek. Pouhým otočením křesílka nebo lavice o 90 stupňů se tak z něho rázem stane stoleček na kreslení/tvoření/svačení...cokoliv Vás napadne. Sezení pak má dvě polohy - nižší, ve výšce 13 cm, které je vodné pro větší děti, a vyšší, ve výšce 19 cm, které určitě ocení děti menší.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba


Textilní hračky MyMoo

Vystavovatel: MyMoo - Hala - 2, Stánek - B24

Značka MyMoo působí v ČR a věnuje výrobě textilních hraček. Svou činnost úzce propojuje s odborností. Nabídka sortimentu hraček značky MyMoo pokrývá celé spektrum rozvojových potřeb od stimulace zraku novorozenců až po rozvoj emoční inteligence dětí. Hračky jsou už od roku 2015 s oblibou využívané pro rozvoj zdravých dětí ale i dětí s poruchami zraku, či autistického spektra.


RELAX

Vystavovatel: Relax - R2 - Hala - 2, Stánek - C05

Na stánku RELAX najdete za výhodné ceny jak doplňky na zimní sporty od lyžařských helem, rukavic po páteřní chrániče a další zimní doplňky, tak doplňky naší značky R2 s cyklistickými doplňky, helmami a brýlemi. Vše s 30% slevou.


UCHO party hra

Vystavovatel: Dino Toys s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Party desková hra z prostředí neslyšících pro slyšící. Hráči pomocí znakové řeči a odezíráním ztvárňují svému týmu předem stanovená slova a tím se učí alespoň nejpoužívanějším výrazům ve znakové řeči. Je na trhu teprve měsíc, ale sklízí velmi pozitivní reakce od hráčů i nehráčů. Navíc její koupí podporujete organizaci Tichý svět.

Charakteristika:
Unikátní český autorský projekt, který šíří osvětu ve znalosti znakové řeči a přibližuje běžným slyšícím smrtelníkům svět neslyšících a to velmi zábavnou formou. Hra se vytvářela ve spolupráci s Tichým světem, její pravidla jsou zábavná a zárověň poučná. Hráči se opravdu během několika her pomalu učí různé výrazy ve zn. řeči
Stávající uplatnění na trhu:
První vydání v září 2022,velmi čerstvá novinka, která už teď vzbuzuje velmi pozitivní ohlasy.


DWOOD Dřevěné stavebnice s tématickými hrami Mistři stavitelé a Ze života zvířat

Vystavovatel: TOYPEX s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C09f

Tyto 2 herní sady doslova promění děti v malé architekty, naučí je kombinovat a propojovat nejen kostky, ale také příběhy. Hrát si a stavět podle předloh nebo se inspirovat příběhem či si vymyslet vlastní je pro děti zábavou. Kolekce Mistři stavitelé byla oceněná jako Správná hračka 2022. Distributor www.toypex.cz.


Párty

Vystavovatel: ALBI Česká republika a.s. - Hala - 2, Stánek - A23

Balónky, oslavy, výzdoby - nově u Albi.


Adventní kalendář plný knih

Vystavovatel: SVOJTKA & Co.,s.r.o. nakladatelství - Hala - 2, Stánek - C16

Čekání na Ježíška už nikdy nebude tak strašně dlouhé. Jak si ho co nejvíc zpříjemnit? Přece pohádkami! I tuto novinku naleznete na stánku Nakladatelství Svojtka & Co.


Kvantum

Vystavovatel: Dino Toys s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Autorská česká desková hra, která nenásilnou formou učí děti počítání přes deset a zároveň strategické myšlení při využívání akcí s mimozemšťany. Ve hře se děti stávají kapitány vesmírné lodi, kterou musí dobře a rychle navigovat podle otáčených planetek, aby dorazili první na planetu Kvantum. Hra pro 2 - 6 hráčů, od 6ti let.

Charakteristika:
Zábavná dětská desková hra s přesahem pro prohlubování a zdokonalování v počtech a kombinačních schopnostech, aniž by si toho u hry děti všimly. Jednoduchá hra, odehraná do čtvrt hodiny. Krásné ilustrace, jednoduchá pravidla, pro více hráčů, velmi zábavná a adrenalinová, ve hře totiž hráči závodí s časem.
Stávající uplatnění na trhu:
Na trhu první vydání hry. Běžně dostupná v maloobchodech i na internetu, běžná distribuce.


Usborne

Vystavovatel: Annie´s Books - Hala - 2, Stánek - C09h

To nejlepší z nejlepšího... Britské nakladatelství Vám přináší nesmírně široký sortiment knih a aktivit pro děti od 0 do 15 let.


Dobrodružství, které oživí vaši představivost!

Vystavovatel: Robotry Inc. - Hala - 2, Stánek - C20

Robotry poskytuje službu vlastní platformy Easy 3D. Navrhněte, simulujte a sami si sestavte! Seznamte se s naší jednoduchou službou 3D platformy na míru na veletrhu hraček v Praze.


DWOOD Dřevěná stavebnice s kulisami Betlém CZ/EN

Vystavovatel: TOYPEX s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C09f

Dřevěné postavičky svázané tradicí, místem a příběhem uložené do krabičky, která se mávnutím kouzelného proutku změní v kulisu. Distributor www.toypex.cz.


Kvído

Vystavovatel: ALBI Česká republika a.s. - Hala - 2, Stánek - A23

Chytré hry a produkty pro předškoláky.


Vše pro děti a jejich rodiče, kteří rádi tvoří

Vystavovatel: BD - Tova, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C09g

Český výrobce dekoračních předmětů, hobby výrobků a kreativních hraček se vám představí na veletrhu FOR TOYS.


Plán výstaviště

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje