FOR TOYS FOR TOYS
Organizátor


ABF, a.s.

Veletrh FOR TOYS

Prohlášení společnosti ABF, a.s. k jednání podvodných firem

Společnost ABF, a.s. se distancuje od praktik firem Expo Guide, MULPOR Company S.A., FAIR Guide, Construct Data, které nabízejí uveřejnění firemních údajů v internetovém katalogu veletrhů a vystavovatelů. Ačkoliv nabídka na uveřejnění údajů v katalogu se prezentuje jako bezplatná, po vyplnění a odeslání údajů přijde klientovi faktura na úhradu bezmála 1 200 EUR za rok.   

 

Dále společnost  ABF, a.s. prohlašuje, že nikdy neudělila výše uvedeným společnostem souhlas k užívání či propagaci chráněných názvů či log veletrhů pořádaných ABF, a.s. a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.

11.02.2017 11:22:36 více


Dětská tvář veletrhu má své vítěze

Známe vítěze :-), první místo obsadila Helenka Toušková , na druhém místě Mikulášek Ryba a jako třetí se umístila Kateřina Janstová. Podrobnosti k výhercích a soutěžní galerie najdete na http://www.jhfoto.cz/galerie/soutez-for-toys.

Výhercům blahopřejeme a všem ostatním děkujeme za návštěvu podzimních veletrhů pro děti.

11.10.2016 10:52:40 více


Na veletrhu FOR TOYS a FOR BABIES se hodnotily nejlepší exponáty

Na sedmém ročníku veletrhu hraček a her FOR TOYS a veletrhu potřeb pro děti a kojence FOR BABIES se hodnotily nejlepší exponáty v rámci soutěže GRAND PRIX. Hlavní cenu získaly společnosti ALBI Česká republika a.s. za exponát Mechanická laboratoř a BABYNOVA - Ivo Špuk za Kočárek Venicci 3V. Udělena byla i čtyři čestná uznání.

08.10.2016 11:22:01 více


Přijďte nakoupit na veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES a ušetřete

Až do neděle 9. října 2016 můžete společně s dětmi vyrazit na trojici veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES  a FOR GAMES, které právě probíhají na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pořadatelé pro vás letos navíc nově připravili slevové kupóny, díky kterým můžete při nákupu výrazně ušetřit.

08.10.2016 11:04:04 více


Návštěva z daleké galaxie

"V neděli na For Toys dorazí i návštěva z předaleké galaxie. Jako každým rokem se zde budete moci setkat a vyfotit se zástupci Star Wars kostýmových organizací Czech Garrison a Lion Base."

07.10.2016 15:54:29 více


Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES nabídnou potřeby pro děti a svět her

Trojice veletrhů pro děti každoročně nabízí tradiční ochutnávku toho, co se objeví na předvánočním trhu na pultech v oblasti her a hraček. Na veletrhu FOR TOYS se potom budou prezentovat hračky z rozmanitých materiálů, panenky, didaktické hračky a hry, stavebnice, hlavolamy, party hračky nebo outdoorové aktivity. Veletrh FOR BABIES představí kojenecké potřeby, kočárky, autosedačky, dětský textil a obuv, potřeby pro denní hygienu a dětský nábytek. Veletrh FOR GAMES se zase zaměří na rozmanité hry, herní konzole a počítače.

07.10.2016 14:07:48 více


Dnes odstartovaly veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES

Veletrh hraček a her FOR TOYS, veletrh potřeb pro děti a kojence FOR BABIES a veletrh videoher a interaktivní zábavy FOR GAMES 2016 se uskuteční od 6. do 9. října 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Veletrhy jsou vhodné pro širokou veřejnost i pro odborníky. Podrobnosti získáte na oficiálních webových stránkách FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES.

06.10.2016 14:21:45 více


Kaipan 15 Baby

Proč auto pro 15tileté ? Snad každý z nás toužil už jako kluk jezdit autem. Že je to možné až od 18ti let, bylo dost otravné. Dnes je tu však možnost jezdit s malým autem již od 15ti. Že je malé, a že je to vlastně čtyřkolka, je úplně jedno. Hlavně, že to jezdí. Zeptejte se svého syna či dcery, zda by chtěli mít vlastní auto. Zeptejte se, jestli by chtěli vstávat o hodinu později a do školy přijet za pouhých 15 minut. A pak postavit své auto před školou na odiv všem spolužákům. A co když je spojení do školy ještě složitější a musíte svou ratolest denně tam a zpět vozit. A na kroužky, na sport a za kamarády. Pak je to i Vaše zátěž, Váš čas a Vaše peníze, které byste mohli vydělávat svojí prací a ne je denně vyhazovat za dopravu.A nyní trocha počtů: Vaše dítě to má do školy 8,5km. Při spotřebě malého vozidla 3litry na 100km stojí nafta 78 na sto. Na 17 km je to 13, 26 Kč. Naproti tomu dva lístky hromadnou dopravou stojí 56Kč. Denně, jen za cestu do školy zaplatíte navíc 42,-Kč. V případě elektrického vozidla je cena el. energie oproti naftě poloviční. Rozdíl je tedy již 49,-Kč. Elektrický motor má navíc, oproti dieselu, minimální náklady na údržbu. V případě, že bydlíte na místě s nedostatečnou frekvencí hromadné dopravy, a vaše dítě se do školy jinak nedostane, musíte ho tam vozit sami. To znamená, ráno v 7:30 sednout do auta a dojet ke škole a zpět. Odpoledne znovu. A na kroužky, sport a další aktivity, znovu. Takto projezdíte cca 10hodin týdně. Deset hodin, které jste mohli věnovat své práci a vydělávat peníze. Při průměrné mzdě jsou tyto vaše mzdové náklady za 50 týdnů cca 100.000,-Kč. Za tři roky 300.000,-Kč. Po třech letech může převzít čtyřkolu mladší sourozenec, nebo se dá poměrně dobře prodat. S ohledem na to, že karoserie je z kompozitů a i rám je velmi dobře ošetřen proti korozi, tak se ceny těchto ojetých čtyřkolek drží dlouhodobě velmi vysoko. V případě elektrického pohonu jsou pak náklady na jeho údržbu minimální a i životnost LiFePo4 baterií je i až 30let. Na dobíjení se dá použít obyčejná 230V zásuvka a dle velikosti baterie trvá dobíjení od 4 do 10 hodin.A konečně otázka pro teenagera nejdůležitější, svoboda pohybu. To, že není na Vás neustále časově závislý, že si může vše zařídit sám, dojet do školy a za ostatními aktivitami. Navíc Vám může pomoci něco zařídit, přivézt nákup, dovézt mladšího sourozence atd.  Junior se navíc naučí před svým 18tým rokem lépe řídit, vyjezdí se, a až si pořídí silnější auto, tak již bude jeho jízda bezpečnější. Bude mít již zažité základní principy a vlastnosti automobilové dopravy. Předvídavost, odhad rychlosti, vzdálenosti a hodnocení momentální dopravní situace. Auto si budete moci prohlédnout v rámci podzimních veletrhů pro děti, v hale č. 5. 

04.10.2016 17:33:08 více


FORD na veletrzích FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES

04.10.2016 13:54:49 více


Videopozvánka na veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES

Dovolujeme si vás pozvat na souběh veletrhů hraček a her FOR TOYS, potřeb pro děti a kojence FOR BABIES a videoher a interaktivní zábavy FOR GAMES, který se uskuteční od 6. do 9. října 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA.

29.09.2016 15:59:20 více
následující
Facebook