FOR TOYS FOR TOYS
Organizátor


ABF, a.s.

Veletrh FOR TOYS

Velké finále Brili Face na veletrhu FOR TOYS 2016

Jedním z hlavních partnerů doprovodného programu veletrhu FOR TOYS je pro letošní ročník BRILIANTINA a soutěž přirozené krásy pro děvčata od 8 do 11 let BriliFace.

27.06.2016 13:41:05 více


Přípravy na podzimní veletrhy jsou v plném proudu

Do veletrhů je ještě daleko, ale přípravy na ně jsou v plném proudu. V této chvíli je přihlášeno 66 vystavovatelů. Za pár týdnů jsou tu prázdniny a doba dovolených. Nenechávejte přihlášku na poslední chvíli. Včasným zasláním přihlášky si zajistíte:

a) Zvýhodněnou cenu za pronájem plochy.

b) Umístění v rámci haly dle vašich představ.

A hlavně - v době dovolených a prázdnin, nemusíte na zaslání přihlášky myslet!!!

 

08.06.2016 17:01:49 více


Zvýhodněná nabídka účasti pro členy Sdružení pro hračku a hru

V letošním roce jsme připravili zvýhodněnou cenovou nabídku účasti pro společnou expozici členů SDRUŽENÍ PRO HRAČKU A HRU, kterou bychom rádi dali příležitost drobným českým výrobcům hraček s dlouholetou tradicí.

Podrobnější informace o této nabídce na vyžádání rádi zašleme http://fortoys.cz/kontakt.

 

 

08.06.2016 15:51:45 více


Známe vítěze soutěží GRAND PRIX a TOP EXPO

Druhý den konání veletrhů byly vyhlášeny výsledky soutěží o nejzajímavější novinky veletrhů GRAND PRIX a nejpůsobivější expozice TOP EXPO. Slavnostním večerem provázel moderátor Alexander Hemala.

V soutěži GRAND PRIX, ve které odborná porota hodnotí nejzajímavější novinku roku nebo nejlepší exponát, bylo uděleny v rámci veletrhů FOR TOYS a FOR BABIES celkem šest ocenění. Soutěž TOP EXPO ocenila nejpoutavější expozici z veletrhů FOR TOYS, FOR GAMES a FOR BABIES.
11.10.2015 11:20:19 více


DĚTSKÁ TVÁŘ VELETRHU - známe vítěze

Veletrhy FOR TOYS a FOR BABIES 2015 jsou za námi a my známe výsledky soutěže o Dětskou tvář veletrhu, která probíhá již tradičně ve spolupráci s Foto atelierem Jana Hozová. Na prvním místě se umístil a "Dětskou tváří veletrhu" se stává VOJTÍŠEK ROČEK. Vojtíšek získává zdarma focení ve fotoateliéru a poukaz na nákup na www.frotedarek v hodnotě 600,- Kč.  Druhé místo obsadila DANIELKA SÁDOVSKÁ a na třetím místě se umístil TOMÁŠEK KŘEČEK. Všem výhercům gratulujeme a těšíme se na shledanou při Dětské tváři veletrhu  na jarním veletrhu FOR KIDS, který proběhne ve dnech 7. - 10. 4. 2016.
13.10.2015 16:00:59 více


Autogramiáda s představením nového titulu Knihy o těhotenství, porodu a dítěti


Nakladatelství Galén si vás dovoluje informovat, že při příležitosti veletrhu potřeb pro děti FOR BABIES 2015 bude uvedeno na trh již 5. vydání Knihy o těhotenství, porodu a dítěti, jejímž autorem je doc. MUDr. Antonín Pařízek, CSc. se spoluautory. Součástí akce je i autogramiáda hlavních autorů. 9.10. v 15:00 na pódiu ve vstupní hale I.
05.10.2015 13:40:12 více


Berg Race - Best for Kids

Přijďte si s námi jen tak zajezdit na našich šlapadlech BERG. A ti odvážnější to přijďte pořádně rozbalit v sobotu 10.října 2015 od 12 hod do závodu, který pro vás připravilo Berg Toys. Na ty nejodvážnější a nejrychlejší čekají skvělé výhry!


07.10.2015 10:47:42 více


Známe vítěze soutěží GRAND PRIX a TOP EXPO

Druhý den konání veletrhů byly vyhlášeny výsledky soutěží o nejzajímavější novinky veletrhů GRAND PRIX a nejpůsobivější expozice TOP EXPO. Slavnostním večerem provázel moderátor Alexander Hemala.

V soutěži GRAND PRIX, ve které odborná porota hodnotí nejzajímavější novinku roku nebo nejlepší exponát, bylo uděleny v rámci veletrhů FOR TOYS a FOR BABIES celkem šest ocenění. Soutěž TOP EXPO ocenila nejpoutavější expozici z veletrhů FOR TOYS, FOR GAMES a FOR BABIES.
11.10.2015 11:20:19 více


Kolotoč řezbáře Matěje :-)


                                                                
Osobitý řezbář Matěj (Martin Holub) z Horních Chvatlin u Kolína předvede na veletrhu FOR TOYS svou nejžhavější novinku,originální dřevěný kolotoč na ruční pohon,na kterém vás osobně povozí.
Dřevěné sochy, loutky a dekorativní hračky od řezbáře Matěje je možné vidět na probíhající výstavě s názvem …A možná přijede na koze v Muzeum romské kultury v Brně a to až do 21. 2. 2016. Na své si tam přijdou nejen děti, ale každý, kdo má hravou duši, je mu blízký element dřeva a rád se inspiruje přírodou.
Martin Holub (1975) je absolventem Střední uměleckoprůmyslové školy v Praze na Žižkově, kde vystudoval obor tvarování dřeva a řezbářství. Výstava …A možná přijede na koze představí jak jeho volnou tvorbu, tak také tvorbu pro děti, které se intenzivně věnuje několik posledních let. M. Holub tvoří pod značkou homart (www.homart.cz)
Ve své práci mistr řezbář uplatňuje vynalézavost a fantazii se smyslem pro humor. Inspirací je mu příroda, pohádkové postavy a dětská přání. K výrobě používá převážně lipové dřevo.
03.10.2015 11:24:53 více


Dobrodružství v kuchyni - děti vaří samy- křest knihy

V sobotu 10.10. 2015 se na pódiu ve vstupní hale 1 , v 11 hodin, pokřtí originální ilustrovaná edukativní kuchařka, která děti opravdu učí vařit a o vaření přemýšlet. Dětem by měla ukázat, že život není na tabletu, ale začíná v kuchyni. I láska tudy prochází.Knížka je určena dětem již od pěti let,tedy dětem, které ještě neumí číst, ale i dětem starším, které to do kuchyně táhne . Maminky ji dětem vydaly a kdo jiný než právě děti by ji měl pokřtít :-)?  A pozor pro děti, které budou v publiku, bude připravena malá soutěž, aby si právě zase děti mohly vyzkoušet vařit samy :-)
07.10.2015 20:33:03 více
následující
Facebook