FOR TOYS FOR TOYS

Veletrh - FOR TOYS


Tyto exponáty najdete na veletrhu

 • PIXIE CREW a UPIXELBAGS

  Vystavovatel: AZA Import s.r.o. - Hala 1 - B09a

  Jsme výhradními distributory celosvětově unikátních značek PIXIE CREW a UPIXELBAGS. Dodáváme na český trh tašky, batohy, penály, obaly na iPady, obaly na telefony aj., které si můžete sami vydesignovat, můžete jejich prostřednictvím vyjádřit své pocity, nálady nebo si je prostě jen sladit s oblečením. Patentovanou technologií si pomocí 24 barev pixelů kdykoliv změníte vzhled svého penálu i batohu do školy. Můžete si vytvořit na svém batohu oblíbenou postavičku třeba z Minecraftu, Hello Kitty nebo si z něho uděláte batoh skalního fanouška třeba Slávie nebo Sparty. Kreativitě se meze nekladou. Na výstavě můžete nejen zakoupit tyto zajímavé věci za velmi atraktivní veletržní cenu, alemůžete si zarezervovat výrobky z nové kolekce PIXIE CREW v designu MINECRAFT. Pro ty z vás , kteří by se rádi stali našimi obchodními partnery, máme připraveny velmi zajímavé obchodní podmínky. Neváhejte a buďte u zrodu nové obchodní sítě. Zhlédněte naše stránky www.pixelbags.com, nebo nás kontaktujte.

 • Slůvka – moje první knihovnička

  Vystavovatel: SVOJTKA & Co.s.r.o. - Hala 1 - B18

  Barvy, protiklady, roční období, tvary i číslice, první slova – tato sada knížek pomůže vašim dětem učit se nová slůvka. Obsahuje celkem 60 inspirativních barevných obrázků, které se děti naučí zábavnou formou pojmenovávat. Celkem šest malých knížek, které jsou velikostí vhodné přesně pro dětské ručičky, je přehledně uspořádáno v odolné krabici s magnetickým zavíráním. Už žádné hledání maličkých knížek v knihovně – tuto praktickou sadu v ní jistě nepřehlédnete.

 • Kidizoom Smart Watch

  Vystavovatel: MENUG s.r.o. - Hala 1 - B15

  Výrobce: VTECH, Čína. Kidizoom watchFotoaparát - Videokamera - Stopky - Časovač - Diktafon - Hlasový měnič - Hodiny - Budík. Cena 1699 Kč, již na trhu, skladem. Interaktivní hračka učí poznávat čas analogový i digitální. Podporuje kreativní tvorbu dítěte. Při hrách si dítě trénuje postřeh, manuální zručnost i logické myšlení. Učí práci s videem a fotografií na počítači. Pro děti od 4 let. Novinka.

 • Kidizoom Smart Watch - tvoje chytré hodinky

  Vystavovatel: MENUG s.r.o. - Hala 1 - B15

  8 funkcí v 1 malém přístroji: Fotoaparát - Videokamera - Stopky- Časovač - Diktafon - Hlasový měnič - Hodiny - Budík. Kidizoom® Smart Watch, to je váš oblíbený fotoaparát KIDIZOOM ve velikosti náramkových hodinek s přehledným dotykovým displejem. Umí vše, na co jste zvyklí od fotoaparátů Kidizoom, a to včetně vkládání efektů přímo na displeji fotoaparátů. Natáčí video a má zabudovaný i měnič hlasu. Můžete využít i stopky, časovač a samozřejmě i zobrazení aktuálního času s desítkami různých motivů. Zapomenout nemůžeme ani na 3 hry, které lze hrát přímo na displeji.

 • BallFormat, skládací míč

  Vystavovatel: Malý Genius s.r.o. - Hala 1 - A07

  Je vyroben z pěnového materiálu. Dá se složit a také rozložit. Můžete si s ním hrát jako s obyčejným míčem. Jde vlastně o malý hlavolam, na kterém si rodiče spolu s dětmi vyzkouší svou prostorovou představivost a zručnost. Je lehký, nelétá velkou rychlostí a nemůže tedy zranit dítě. To je ideální pro malé děti, které právě začínají poznávat kouzlo hry s míčem. Dítě může uchopit míč pevně za jeho "okvětní lístky". Nemůže míčem nic vážně poškodit a nikomu ublížit, takže si může hrát v podstatě kdekoliv. Dětská hra není tedy omezena na žádný určitý prostor. Výborný je i pro hry na vodě, dobře plave.
  www.penovepuzzle.cz

 • Malý princ: Cesta ke hvězdám

  Vystavovatel: Rexport, s.r.o. - Hala 1 - B05

  Dětská společenská hra na motivy animovaného filmu natočeného dle předlohy známé dětské knihy Malý princ. Film dorazí do českých kin koncem tohoto roku. Ve hře se hráči v roli pilotů malého letadélka snaží doletět na planetu Malého prince a cestou sbírají hvězdičky, které jim dávají vítězné body. Vyhrává hráč, který pomocí hvězdiček získá nejvíce bodů. www.rexhry.cz

 • Levá & pravá

  Vystavovatel: MINDOK s.r.o. - Hala 1 - B17

  Výrobce: Amigo Spiele, Německo. Karetní společenská hra pro 2 - 8 hráčů od šesti let, DPC 249 Kč. Karetní hra, která rozvíjí především pravolevou orientaci, postřeh a logické myšlení dětí, ale ocení ji i mnozí dospělí. Obsahuje i variantu s postupným rozvíjením obtížnosti pro mladší děti. Na trhu od června 2015.

 • KOVAP - tradiční výrobce mechanických plechových hraček

  Vystavovatel: KOVAP Náchod, s.r.o. - Hala 1 - A08

  S výrobou hraček začal v roce 1946 předchůdce KOVAPu, firma Bratři Sedlákové – výroba mechanických hraček. Bratři Sedlákové vyráběli hračky vlastní konstrukce, které byly u zákazníků velmi oblíbené pro svou odolnost a podobnost se skutečnými stroji. Na tuto tradici navázala firma KOVAP. V současné době pokračuje nejen výroba osvědčených modelů z konstrukční dílny E. Sedláka, které jsou upravené, aby odpovídaly současným bezpečnostním požadavkům, ale i nové modely konstruované dle přání zákazníků na zakázku. Naše výrobky jsou vyráběny z ocelového plechu, který je povrchově upraven ekologicky a zdravotně nezávadnými barvami. Plasty jsou využívány minimálně, tím šetříme nejen životní prostředí, ale hračky jsou pevné a odolné i při méně šetrném zacházení. Výrobky firmy KOVAP znají nejen zákazníci velké části zemí EU, ale také v USA, Kanadě a Austrálii.
  www.kovap.cz.

 • Kolekce puzzle znamení zvěrokruhu

  Vystavovatel: Koukola Zdeněk - ZDEKO - Hala 1 - B23

  Japonský umělec Kagaya Yutaka (*1968) je známý svými detailními obrazy s výraznými barvami. Mezi jeho oblíbené náměty patří vesmír a vize snových světů. Velice často maluje noční oblohu s hvězdami a nejraději používá modrou barvu. Připravili jsme pro vás exkluzivní kolekci puzzle vlastní produkce s jednou z jeho nejznámnějších sérií obrazů - Zodiac.
  www.zdeko-puzzle.cz

 • Little Tikes

  Vystavovatel: Quido Bergmann s.r.o. - Hala 1 - B19a

  Známá značka Little Tikes oblíbená po celém světě představuje novou řadu cestovních potřeb a pomůcek, které usnadní a zpříjemní každodenní cestování rodičům i jejich dětem. Ucelená řada nabízí vše od chráničů sedadel, organizérů, zrcátek, držáků nápojů až po návleky na pásy a podložky pod hlavu. Tyto výrobky si jistě díky své kvalitě, provedení a líbivému designu brzy získají své zákazníky i v České republice.

 • Kapla – geniální dřevěná stavebnice

  Vystavovatel: Kamsdětmi.com - Hala 1 - C24

  Přijďte si na stánek mediálního partnera veletrhu, Kamsdětmi.com, pohrát se stavebnicí Kapla, která nabízí nekonečné hodiny stavění, tvoření a rozvoje fantazie. Nenechte se mýlit tím, že stavebnice vypadá na první pohled velmi jednoduše. Sada naprosto identických a dokonale vyvážených destiček z borovicového dřeva vám umožní postavit i ty nejsložitější stavby - např. pařížskou Eiffelovku, římské Koloseum či indické Taj Mahal. Kapla je pouze jednou z vlajkových her společnosti Kidtown, která nabízí spoustu dalších inspirativních produktů, jako například příšerky Zolo, magnetické stavebnice MagnaTiles, designové hračky značky Mon Petit Art, české hry 4Bambini a spoustou dalších.
  www.kidtown.cz
Autogramiáda s představením nového titulu Knihy o těhotenství, porodu a dítěti


Nakladatelství Galén si vás dovoluje informovat, že při příležitosti veletrhu potřeb pro děti FOR BABIES 2015 bude uvedeno na trh již 5. vydání Knihy o těhotenství, porodu a dítěti, jejímž autorem je doc. MUDr. Antonín Pařízek, CSc. se spoluautory. Součástí akce je i autogramiáda hlavních autorů. 9.10. v 15:00 na pódiu ve vstupní hale I.
05.10.2015 13:40:12 více


DĚTSKÁ TVÁŘ VELETRHU

Jako každým rokem, v rámci veletrhů pro děti, probíhá ve spolupráci s JH Foto (Fotoateliér Jana Hozová) soutěž s názvem Dětská tvář veletrhu. Ani letošní ročník není výjimkou :-). Stánek fotoateliéru najdete ve vstupní hale č. 1.

Zde najdete pravidla soutěže. 
http://www.jhfoto.cz/#!/galerie/soutez-for-toys/

A co je v letošním roce připraveno za ceny? První tři umístění získají poukaz na  originální dárek na http://www.frotedarek.cz/
03.10.2015 11:54:28 více


Kolotoč řezbáře Matěje :-)


                                                                
Osobitý řezbář Matěj (Martin Holub) z Horních Chvatlin u Kolína předvede na veletrhu FOR TOYS svou nejžhavější novinku,originální dřevěný kolotoč na ruční pohon,na kterém vás osobně povozí.
Dřevěné sochy, loutky a dekorativní hračky od řezbáře Matěje je možné vidět na probíhající výstavě s názvem …A možná přijede na koze v Muzeum romské kultury v Brně a to až do 21. 2. 2016. Na své si tam přijdou nejen děti, ale každý, kdo má hravou duši, je mu blízký element dřeva a rád se inspiruje přírodou.
Martin Holub (1975) je absolventem Střední uměleckoprůmyslové školy v Praze na Žižkově, kde vystudoval obor tvarování dřeva a řezbářství. Výstava …A možná přijede na koze představí jak jeho volnou tvorbu, tak také tvorbu pro děti, které se intenzivně věnuje několik posledních let. M. Holub tvoří pod značkou homart (www.homart.cz)
Ve své práci mistr řezbář uplatňuje vynalézavost a fantazii se smyslem pro humor. Inspirací je mu příroda, pohádkové postavy a dětská přání. K výrobě používá převážně lipové dřevo.
03.10.2015 11:24:53 více


Kreativní dílna, dětský koutek, hlídání dětí a odborné poradenství – to vše najdete v zóně ProMaminky.cz

Chcete si v klidu a pohodě projít celý veletrh?

Svěřte nám Vaše ratolesti a mezitím, co si budete užívat zasloužené volno, Vám děti vytvoří krásné dárky v naší Kreativní dílně. Nemusíte se bát, Vaše děti pohlídají zkušené paní učitelky ze školky Veselá sovička.

Rezervujte si včas bezplatnou konzultaci u našich odborníků z oblasti homeopatie, psychomotorického vývoje dítěte nebo poradenství porodních asistentek – Rezervace ZDE http://www.promaminky.cz/rezervace/individualni-konzultace-s-odborniky-webu-promaminky-cz-1

01.10.2015 09:34:35 více


Outdoorová zóna pro malé dobrodruhy

Přijďte si pohrát se svými dětmi do Outdoorové zóny pro malé dobrodruhy.  Malé dobrodruhy po splnění stezky čeká malá odměna a vás vychytávky z našeho sortimentu, které by neměly ve výbavě malého dobrodruha chybět. Těšíme se na vás :)

29.09.2015 13:07:21 více


BabYoga - ukázka cvičení

BabYoga je něžné a jemné cvičení pro maminky a jejich miminka vycházející z Ayurvédského principu péče o miminko, který navazuje na indické masáže miminek. Nabízí jak uvolnění tak zábávanou interakci rodiče s dítětem. Díky ásanám BabYoga nabízí miminkům kvalitní fyzickou stimulaci podpořenou dotekem a hlasem.  Zábavnou formou poznávají vlastní tělo a sžívají se s ním. Pomocí prastarých technik podporujeme jeho imunitní systém a zdravý vývoj. Maminkám BabYoga po porodu pomáhá najít rovnováhu a vlastní klid. Učí se důvěřovat vlastní intuici a především přináší vytvoření přirozeného pouta mezi ní a miminkem. BabYogu je ideální začít začleňovat do denních rituálů již od narození, ale začít lze téměř kdykoliv. Proto má BabYoga čtyři úrovně dle individuálních dovedností miminek. V rámci ukázkové půlhodinky si zkusíme ukázat od každého trošku. Pro malé nahlédnutí do tajů BabYogy se podívejte na BabYoga reportáž. Více na www.babyoga.cz 

Ukázková lekce proběhne v neděli 11.10. od 13:30 hodin na pódiu ve vstupní hale.

23.09.2015 16:15:12 více


O své děti už na veletrhu nemusíte mít obavy

Pojišťovna VZP připravila spolu s mediálním partnerem veletrhu, portálem Kamsdětmi.com, novinku, která potěší všechny návštěvníky přicházející na veletrh s dětmi. U všech vstupů bude čekat hosteska v tričku Kamsdětmi, předá rodičům pásku – tzv. ztracenku, kterou společně označí jménem dítěte, telefonním číslem na rodiče a umístí ji na dětskou ruku. Pojišťovna VZP bude tímto způsobem malé návštěvníky po dobu veletrhu „chránit“ a rodiče budou mít jistotu, že pokud se jim jejich ratolest nechtěně na chvíli ztratí z očí, budou velmi brzy kontaktováni a své dítko budou mít zase co nevidět v náručí. Heslem Pojišťovny VZP je totiž „Chráníme to nejcennější“!

Pojišťovna VZP, a. s. je univerzální neživotní pojišťovna a kromě jiného nabízí výhodné dětské úrazové pojištění Medvídek, které poskytuje finanční ochranu dětí v případě úrazu. Ke sjednání pojištění není nutná lékařská prohlídka, platí po celém světě a je možné je sjednat i online. Na veletrhu se můžete potkat i s maskotem dětského pojištění, medvídkem Vildou.

Více informací o PVZP najdete na www.pvzp.cz.

24.09.2015 11:19:08 více


Správná hračka


Společný projekt Sdružení pro hračku a hru, Asociace hračka Unie výtvarných umělců ČR a Asociace předškolní výchovy udělovat označení Správná hračka – vybráno odborníky,  vznikl v roce 1994. Jeho cílem je podpora vývoje, výroby i prodeje správných hraček a jejich rozšiřování mezi dětskou populací. Zelené logo je nadstandardním značením. Signalizuje rodičům a pedagogickým pracovníkům, že hračka má kromě všech předepsaných vlastností estetické a výchovné kvality vhodné pro rozvoj schopností dětského uživatele. V roce 2015 bylo přihlášeno 29 produktů od 13 předkladatelů. Právo užívat označení Správná hračka získalo 13 produktů od 10 předkladatelů. Ty z oceněných, kteří se účastní veletrhu FOR TOYS, představuje vitrína u vstupu před tiskovým střediskem. Oceněné hračky spolu s výběrem z minulých ročníků budou příští sezónu vystaveny na zámku v Kamenici nad Lipou. S některými výrobci se můžete setkat na HRAČKOBRANÍ v Kamenici nad Lipou 9. - 13. VII. 2016. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne na galavečeru FOR TOYS v pátek 9. října 2015 v 18.30 hod.22.09.2015 16:07:29 více


Fun Bike dráha pro děti na veletrhu FOR TOYS

Fun Bike dráha je unikátní zábavně-naučná dráha pro děti od 3 do 12 let. Skládá se z několika bezpečných, zábavných překážek, které děti projíždí na odrážedle nebo kole. Unikátní zábavná a vzdělávací atrakce, která zvyšuje schopnost udržet rovnováhu a bezpečnost dětí na kole a která zabaví každé dítě.

Na veletrhu FOR TOYS Sportkids připraví pro děti 2 dráhy, rozdělené dle věku a schopností.

02.09.2015 11:21:53 více


Vyberte neoblíbenější značky pro děti a vyhrajte 10 000 Kč

Anketa Česká máma - kdo zvítězí v roce 2015? Rozhodněte to také vy!

Když jde o malé děti, nerady riskujeme (důvěřuj, ale prověřuj!). Nechceme riskovat špatný nákup a plýtvat (penězi ani časem). A rády se o své zkušenosti dělíme dál. Anketa Česká máma má podobnou filozofii – už od roku 2012 hledá nejoblíbenější značky českých maminek. Přidejte svůj hlas a inspirujte ostatní maminky!

Od 1.9. do 31. 10. 2015 můžete hlasovat ve 20 kategoriích (třeba nejoblíbenější značku kočárku, oblečení, obuvi či časopisu pro maminky i děti) a účastí v anketě se zapojíte do soutěže o 10 000 Kč (a oběd s Českou mámou!).

HLASUJTE a VYHRAJTE!

Hlasovat můžete ale také přímo na veletrhu FOR BABIES a FOR TOYS. Přijďte ke stánku České mámy ve vstupní hale. Máme pro vás DÁREK! A představíme vám tu rovněž NOVINKY ROKU, které pro české mámy pečlivě vybírala porota v 10 kategoriích (najdete tu například vychytávky pro maminky, hračky pro rozvoj dětí nebo služby pro maminky a další).

Jsme hrdí na to, že veletrhy FOR TOYS a FOR BABIES v tom „jedou“ s námi :)

17.09.2015 13:37:55 více
Reklama
CESKA MAMA 250*250
Facebook

Reklama

OD MAMINKY 468*60