FOR TOYS FOR TOYS
Organizátor


ABF, a.s.

Najdete na veletrhu - FOR TOYS

Zobrazit jen exponáty přihlášené do soutěže

Albi

Vystavovatel: ALBI Česká republika a.s. - Hala -

Milé, vtipné a nápadité dárky, zábavné společenské hry nebo praktické doplňky. To vše a ještě mnohem více najdete v síti 19 prodejen po celém Česku. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým. Více informací o sortimentu a prodejnách naleznete na www.albi.cz.


LEU BRAIN STIMULATOR

Vystavovatel: Schweizer International s.r.o. - Hala -

Leu Brain Stimulator je pedagogicko - logická hra, která zábavným způsobem trénuje Váš mozek. Je pro všechny ve věku od 4 do 104 let. Poutavé 2D a 3D úkoly jsou metodologicky seřazené od nejjednodušších po složitější, takže poskytují výzvu stejně pro děti jako pro dospělé a tím automaticky najde využití v celé Vaší rodině. Konečne je tady hra, která zábavnou a poutavou formou zlepšuje prostorové vidění, logické myšlení, kombinatoriku, jemnou motoriku a celkově rozvíjí kreativitu při řešení každodenních technických problémů. Je to ideální didaktická a terapeutická pomůcka do školek a škol nejen na hodiny matematiky. Poskytuje rozptýlení, zábavu a smysluplné využití volného času milovníkům hlavolamů, logických her a zároveň je výzvou pro ty, kteří chtějí překonávat a posouvat své hranice. Přijďte si i Vy, na naši expozici, procvičiť svůj mozek a zjistěte, že myšlení nemusí vždy bolet!


Svojtka & Co., s.r.o., nakladatelství

Vystavovatel: SVOJTKA & Co.,s.r.o. - Hala -

Na stánku nakladatelství Svojtka & Co. se můžete těšit na to nejlepší z dětských knih s veletržní slevou 25 %! Naše nabídka je velmi široká, vyberete něco jak pro úplně nejmenší, tak i pro školáky. Těšíme se na Vás! Umíme knihy jinak :-)


Pygmalino

Vystavovatel: Pygmalino, s.r.o. - Hala -

Firma Pygmalino na veletrhu představí sortiment her a hraček pro děti od 1 roku. Setkáte se zde s nabídkou renomovaných evropských výrobců proslulých vysokou kvalitou svých produktů. Řada z nich je oceněna titulem Správná hračka, Hračka roku nebo má doporučení Asociace klinických logopedů ČR. Nejen tyto, ale i spoustu dalších hraček si u nás můžete prohlédnout i vyzkoušet, rádi Vám se vším poradíme. Pro více informací nahlédněte na www.pygmalino.cz.


Aquapalace Praha

Vystavovatel: GMF AQUAPARK PRAGUE, a.s. - Hala 2 -

Aquapalace Praha, známý též jako "akvapark Čestlice", je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Zábava i relax na jednom místě.


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2016

 

 

 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje