FOR TOYS FOR TOYS

Najdete na veletrhu - FOR TOYS


RUMMIKUB

Vystavovatel: PIATNIK PRAHA s.r.o. - Hala 2 - B20

Na téhle hře vás bude nejvíc bavit, že jí může hrát úplně každý. Položíte jí na stůl a za pět minut víte, jak jí hrát. Hrací kameny se musí vykládat do postupek, nebo skupin. Kdo myslí logicky, vyhrává! Vyzkoušejte si ji na herně firmy Piatnik na veletrhu ForToys.


Aquapalace Praha

Vystavovatel: GMF AQUAPARK PRAGUE a.s. - Hala 2 - C10

Aquapalace Praha, známý též jako "akvapark Čestlice", je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Zábava i relax na jednom místě.


Jedinečný svět RC modelů a dronů

Vystavovatel: Domanský s.r.o. - Hala 2 - C08

Jedinečný svět RC modelů a dronů na Vás bude čekat na stánku Profimodel.cz. Těšit se můžete na spoustu zábavy a soutěží. Zajezděte si jako profesionál s autem na dálkové ovládání nebo se staňte pilotem těch nejmodernějších dronů, jaké jste kdy viděli. To vše si budete moct vyzkoušet jedině u nás. Těšíme se na Vás.


Naše děti jsou to nejcennější, co máme

Vystavovatel: Bino Europe k.s. - Hala 2 - B09

Motto „Naše děti jsou to nejcennější, co máme“ je ústřední filozofií značky BINO. Základními stavebními kameny, na kterých byla značka BINO vybudována, jsou kvalita, bezpečnost a zdravotní nezávadnost všech našich produktů. Veškeré použité materiály podléhají přísné kontrole a stejně jako finální výrobky bez výjimky splňují veškeré předepsané bezpečnostní normy a příslušná nařízení. Produkty prodávané pod značkou Bino jsou určené především pro pobavení dětí od nejmenších až po první školáky. Vzhledem k tomu, že tento věk je pro vývoj dítěte velmi důležitý, spojuje většina našich hraček faktor zábavy s edukativní funkcí. Řada našich produktů podporuje rozvoj hrubé nebo jemné mechaniky, další nenásilnou formou hry pomáhají rozvíjet většinu smyslů i rozumové schopnosti. Naše výrobky se většinou skládají z přírodních materiálů – hlavně ze dřeva. Protože si uvědomujeme dopady těžby dřeva na ekosystém naší planety, snažíme se, co nejšetrnějším zacházením s tímto materiálem přispět k trvale udržitelnému rozvoji. Jako jeden z mála výrobců dřevěných hraček jsme držitelem certifikátu FSC, který je udělován pouze firmám s šetrným přístupem k životnímu prostředí.


Olymptoy

Vystavovatel: OLYMPTOY s.r.o. - Hala 2 - A11

Společnost Olymptoy na svém stánku letos opět představí novinky od značky Schleich. Firma Schleich je známá jako výrobce kvalitních plastových zvířátek. Design všech výrobků Schleich je realistický. Právě tato skutečnost umožňuje dětem poznat rozmanitost přírody - od domácích zvířat na farmě až k volně žijícím zvířatům v džungli. Schleich své výrobky vyvíjí na základě spolupráce s rodiči, učiteli i dětmi. Velké oblibě se těší kategorie figurek koní . Přijďte se podívat a také vyfotit s velkou figurou koně Schleich v životní velikosti a získejte fotku na památku ZDARMA! Focení bude probíhat ve Vstupní hale, vedle hlavního vchodu. Navíc můžete po předložení fotografie získat slevu 10% na nákup výrobků Schleich. Těšíme se na vaši návštěvu.


Lowlands International s.r.o.

Vystavovatel: Lowlands International s.r.o. - Hala 2 - A04

Přijďte si vyzkoušet nebo se podívat co nového z kreativních hraček jsme si pro vás připravili. Silikonovou modelínu Think Doh měnící barvu, samotvrdnoucí modelínu MIX UP s mícháním vlastních barev, nové sady Plus Plus a mnoho dalšího.


GEOMAG nová řada s názvem PRO-L

Vystavovatel: GEOMAG - Brück AM spol. s r. o. - Hala 2 - B15

Letošní novinkou firmy Brück AM, spol. s r.o., distributora švýcarské magnetické stavebnice GEOMAG, bude zcela nová řada s názvem PRO-L. Přináší ohromující úroveň stavění pro opravdové znalce! V tyčkách je obsažen silnější magnet, který zaručuje ještě větší stabilitu, pevnost a kompaktnost Vašich uměleckých děl. Aby to ale nebylo málo, každá tyčka má označený vždy stejný pól černým potahem. Tím docílíte dokonalého propojení i na základě magnetických sil a vzájemné přitažlivosti. Stříbrná barva tyček a výplně v transparentních odstínech modré barvy pak už jen podtrhnou celistvost a eleganci této řady. Určeno pro stavitele od 8 let.


Popelka – kouzelný muzikál na ledě

Vystavovatel: Bestsport, a.s. - Hala 1 - C17

„Popelka – kouzelný muzikál na ledě“ se opět vrací do pražské O2 areny. Na 40 krasobruslařů i známé herecké a pěvecké tváře se představí v barevné show 13. ledna 2018. Hlavní role Popelky a Prince namluvili a nazpívali Lucie Bílá a Ondřej Ruml.“


Milujete zvířátka ve všech podobách?

Vystavovatel: MojeParty.cz s.r.o. - Hala 2 - C11

Na veletrhu se seznámíte se sympatickými balónkovými kamarády. Balónková zvířátka nemusíte krmit, venčit a ihned si je zamilujete. Na veletrhu je zakoupíte v MojeParty.cz. Blíží se Halloween a malé strašení nás baví !!! Všechny roztodivnosti, podivnosti, pavoučí netvoři, strašáci, kostlivci i dýně, Vás nejen pobaví, ale můžeme je doporučit pro dokonalou oslavu Halloweena. To vše s 20%-ní slevou.


Méďa Pusík a Bumík

Vystavovatel: Pražská vydavatelská společnost, s.r.o. - Hala 2 - C01

Časopis MÉĎA PUSÍK je určen pro předškoláky a mladší školní děti, a časopis BUMÍK pro nejmenší děti předškolního věku. Oba medvídci a jejich zvířecí kamarádi provází děti barevným světem plným her, a zábavných úkolů, podněcují dětskou zvědavost a představivost, rozvíjejí jejich znalosti a dovednosti. Děti se s námi pocvičí v kreslení, vybarvování, psaní, čtení a počítání, naučí se leccos o světě kolem sebe a pomocí poutavých příběhů budou rozvíjet svou fantazii. Naše časopisy jsou skvělými pomocníky maminek a tatínků, prarodičů, a podanou rukou i pro paní učitelky v mateřských školách, jejichž osnovy sledujeme a respektujeme při tvorbě časopisu. www.medapusik.cz  www.bumik.cz


Svojtka & Co., s.r.o., nakladatelství

Vystavovatel: SVOJTKA & Co., s.r.o. - Hala 2 - B14

Na stánku nakladatelství Svojtka & Co. se můžete těšit na to nejlepší z dětských knih s veletržní slevou 25 %! Naše nabídka je velmi široká, vyberete něco jak pro úplně nejmenší, tak i pro školáky. Těšíme se na Vás! Umíme knihy jinak :-)


Kachničky pro každou příležitost

Vystavovatel: PragueDuckStore - Hala 2 - B04

Prague Duck Store představí na veletrhu novinku na trhu - kolekci originálních a vtipných dárků – kolekci gumových kachniček pro každou příležitost. Radost a potěšení pro malé i velké! Kachničky nevypadají krásně jen v koupelně, ale i jako dekorace či dárek pro někoho blízkého. Jsme si jisti, že máme kachničku pro každou příležitost, kachničky pro zamilované, pro různé zaměstnání, k oslavám….přijďte a určitě si vyberete! Motto: „Sdílíme radost“


Kidtown.cz

Vystavovatel: Kamsdětmi.com - Hala 2 - B17

I pro letošní For Toys najdete na stánku mediální partnera veletrhu Kamsdětmi.com kreativní zónu Kidtown.cz. Kidtown.cz je internetový i kamenný obchod s kvalitními hračkami, které rozvíjejí fantazii, přirozené schopnosti dětí a podporují psychomotorický vývoj odpovídající věku. Letos vám Kidtown.cz na stánku představí několik úžasných novinek. Patří mezi ně například kreativní krabičky Re-cycle-me. Jsou plné doplňků, pomocí kterých si můžete vyrábět z recyklovatelného odpadu jako jsou roličky od toaletního papíru, PET lahve, plechovky a další. Tato hračka rozvíjí tvůrčí schopnosti a vede děti k recyklaci odpadu. Dalšími novinkami jsou originální retro hry, které ve vás probudí nostalgii a vaše děti budou bavit. Dále jsou to krásné úložné boxy a stany do pokojíčku nebo na zahradu například ve tvaru garáže nebo dinosauří jeskyně. Slouží jak na hraní, tak jako praktické úložné prostory na hračky. Poslední novinkou je originální stavebnice Shapescapes vytvořená americkým sochařem Peterem Mayorem. Obsahuje barevné dílky různých tvarů, ze kterých jde tvořit nepřeberné množství soch. Samozřejmě ani letos nebude chybět dřevěná stavebnice Kapla a prostor na našem stánku, kde si budou moct děti stavění Kaply vyzkoušet.


LEU BRAIN STIMULATOR

Vystavovatel: Schweizer International s.r.o. - Hala 2 - C35

Leu Brain Stimulator je pedagogicko - logická hra, která zábavným způsobem trénuje Váš mozek. Je pro všechny ve věku od 4 do 104 let. Poutavé 2D a 3D úkoly jsou metodologicky seřazené od nejjednodušších po složitější, takže poskytují výzvu stejně pro děti jako pro dospělé a tím automaticky najde využití v celé Vaší rodině. Konečne je tady hra, která zábavnou a poutavou formou zlepšuje prostorové vidění, logické myšlení, kombinatoriku, jemnou motoriku a celkově rozvíjí kreativitu při řešení každodenních technických problémů. Je to ideální didaktická a terapeutická pomůcka do školek a škol nejen na hodiny matematiky. Poskytuje rozptýlení, zábavu a smysluplné využití volného času milovníkům hlavolamů, logických her a zároveň je výzvou pro ty, kteří chtějí překonávat a posouvat své hranice. Přijďte si i Vy, na naši expozici, procvičiť svůj mozek a zjistěte, že myšlení nemusí vždy bolet!


Bublifuk Megabublina

Vystavovatel: Megabublina.cz - Hala 2 - B03

Megabublina je jediný bublifuk na trhu, se kterým každý lehce vykouzlí bubliny obřích rozměrů. Skvělá zábava pro děti i rodiče. Bublifuk je nezávadný a nedělá skvrny. Zastavte se u nás na stánku, kde si můžete bublifuk sami vyzkoušet, nebo navštivte náš eshop, kde najdete kompletní nabídku bublifuků Megabublina, různých bublinových tvořítek, svatebních bublifuků, bublifuků na baterie a spousty dalších bublifukových hraček. Těšíme se na vás! www.megabublina.cz


Karty

Vystavovatel: PIATNIK PRAHA s.r.o. - Hala 2 - B20

Karty jsou stejně zvláštní. Řeklo by se pár obrázků a přitom nás dokáží zabavit na dlouhé hodiny. Jde o jeden z nejstarších druhů lidské zábavy - i tradice naší značky Piatnik sahá až do roku 1824. Podívejte se na veletrhu ForToys u stánku 2B20, jak hezké karty pro vás máme :) www.eshop-piatnik.cz


Deskové hry

Vystavovatel: PIATNIK PRAHA s.r.o. - Hala 2 - B20

Deskové hry Piatnik pomáhají učitelkám ve školce, škole a vychovatelkám v družině. Každá hra, která děti zabaví, rozesměje a třeba i něco nového naučí, se počítá! http://www.eshop-piatnik.cz/201-junior


Chytré hračky

Vystavovatel: CHYTRÉ HRAČKY, s.r.o. - Hala 2 - B25

Společnost Chytré hračky na svém stánku představí hit letošního jara stavebnici od amerického výrobce Roylco s názvem Straws and Conector. Je to skvělá brčková stavebnice, díky které můžete stavět cokoliv si zamanete. Baví děti i dospělé. Součástí našeho stánku bude i dětský koutek, kam se můžete jít podívat jak na naší postavenou raketu, tak i vyzkoušet spousta další kreativní zábavy, kterou pro Vás chystáme. Budeme se na Vás těšit, více na www.chytrehracky.cz


Přijďte si procvičit své mozkové závity

Vystavovatel: Dino Toys s.r.o. - Hala 2 - A05

Přijďte si procvičit své mozkové závity do stánku Dino Toys, kde na vás čeká i letošní úspěšná novinka kombinace 4 her z edice Dinovky. Dinovky jsou úžasné cestovní, především rébusové hry pro jednoho i více hráčů v krásném retro designovém balení, které procvičí logické myšlení, motoriku i prostorovou orientaci. V edici Dinovky najdete tituly jako Zápalky (50 zápalkových rébusů), Rébusy (56 hádanek a hlavolamů z nejrůznějších oblastí), Uzly ( 50 návodů, jak uvázat známé i méně známé uzly), Gummy Twist (podrobné návody na skákání včetně skákací gumy a mnoho inspirace pro skupinové říkačky tleskačky a další hry).


Stavebnice KUBIQ, kreativní tvorba

Vystavovatel: MAZARI s.r.o. - Hala 2 - C16

Společnost MAZARI s.r.o představí na veletrhu FOR TOYS stavebnice KUBiQ. Jedná se o kreativní mechanické stavebnice pro děti od 3 let. Ze široké škály našich stavebnic si každý může vybrat podle věku či vkusu, od jednoduchých kostek až po komplexní celky tvořené velkým množstvím dílů. Stavebnice jsou oblíbené v mateřských a základních školách. Na veletrhu budeme také prezentovat širokou škálu kreativních potřeb od sametových omalovánek pro menší děti, přes návrhářská portfolia až po náročnější malování podle čísel. V naší nabídce nebudou chybět ani diamantové mozaiky v mnoha motivech pro děti i dospělé. Samozřejmou součástí budou i potřeby pro školáky. Na veletrh také přivezeme netradiční logické a strategické hry. Těšíme se na Vás na našem stánku.


Kamsdětmi.com

Vystavovatel: Kamsdětmi.com - Hala 2 - B17

Internetový portál Kamsdětmi.com je již tradičním mediálním partnerem veletrhu a na svém stánku se představí spolu s oblíbeným obchodem Kidtown.cz. Ten nabízí kreativní hračky a letos opět představí několik novinek. Na stánku nebude chybět možnost si hračky vyzkoušet a stavby ze stavebnice Kapla budou jistě zdobit celý stánek. Každý návštěvník se na stánku může těšit také na krásné pexeso Kamsdětmi.com. Na portále Kamsdětmi.com najdete největší databázi akcí a míst pro rodiny s dětmi, tipy na výlety po celé republice, doporučení redakce i ostatních rodičů a spoustu soutěží. Tipy na vybrané akce můžete sledovat i na facebookovém profilu Kam s dětmi. Více na www.kamsdetmi.com.


Relax – představení zimní kolekce 2017-18

Vystavovatel: Catherine Life a.s. - Hala 2 - B08

Relax – česká značka nejen sportovních doplňků. Vybavte se na lyže! Najdeme, co vám sedí. To je krédem značky Relax a i pro Vás najdeme to pravé. Co zajímavého letos zimní kolekce Relax nabízí? Nejmodernější technologie výroby helem HYBRID SHELL přináší o stupeň vyšší úroveň bezpečí a komfortu v modelu Compact. Bestseller loňské zimy, helmu s integrovaným štítkem STEALTH, jsme obohatili o nové barvy a doplnili o štíty vhodné do špatného počasí. Zároveň jsme vyvinuli helmu se štítem, tedy 2 v 1, i pro děti. Nově vyvinuté zrcadlové čočky lyžařských brýlí ICEBLUE PLATINUM a AMETHYST PLATINUM zostřují vidění a poskytují větší kontrast i při zhoršených světelných podmínkách. Vaše oči se tak přizpůsobí změně světelných podmínek mnohem rychleji. Pro vyšší bezpečnost jízdy jsme do nové kolekce zařadili brýle CRUISER, které se vyznačují extrémně širokým zorníkem s dokonalým periferním viděním. V mrazivých dnech oceníte lyžařské rukavice a pletené, v Česku vyrobené, zimní čepice Relax. Kromě nových trendy barev a vzorů jsou novinkou i italské materiály vysoké kvality a hřejivosti. Stačí si jen vybrat, co Vám sedí.


Micro-kolobezky.cz

Vystavovatel: Micro kolobezky cz - Hala 2 - A02

Pod značkou jménem micro®, Micro Mobility Systems vyvíjí, vyrábí a uvádí na trh špičkové skládací koloběžky, odrážedla, kickboardy a další přenosné produkty usnadňující Vaši mobilitu. Výrobky Micro jsou navrhovány a vyvíjeny ve Švýcarsku a Německu. Díky spolupráci s celosvětově uznávanými designéry a konstruktéry jsou výrobky Micro kvalitní, designově atraktivní a splňují požadavky současného milénia. Přijďte nás navštívit k našemu veletržnímu stánku a přesvědčte se o kvalitě a atraktivnosti produktů MICRO. Více na www.micro-kolobezky.cz


Společnost MAXIM Enterprise, Inc.

Vystavovatel: Maxim - vláčky.cz - Hala 2 - B01

Mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček. Hračky jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou a bezpečností. Již déle než 40 let pracuje společnost MAXIM Enterprise, Inc. na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality, které však jsou cenově dostupné pro každého. Naše hračky nejsou pouhými hračkami, pomáhají rozvíjet: MOTORIKU – hračka má dítě lákat k pohybu, k jeho jistotě a eleganci SMYSLOVÉ VNÍMÁNÍ – hračka stimuluje rozvoj sluchu, zraku a hmatu, podporuje soustředění, cit pro barvu a tvar POZNÁNÍ – hračka simuluje nedostupnou skutečnost MYŠLENÍ A ŘEČ – hračka vybízí ke komunikaci, rozvíjí fantazii i myšlení CITY – hračka má vyvolávat libost barvou, zvukem, tvarem, materiálem, variabilností VŮLI – dítě si svou hračku vyžaduje a brání SOCIÁLNÍ VZTAH – hračka motivuje a vybízí ke spolupráci POVAHOVÉ RYSY – hračka podporuje soustředění, stanovuje určitý řád či pravidla Dbáme, aby hračky byly: VÝCHOVNĚ HODNOTNÉ – podněcování k pozitivní činnosti PŘIMĚŘENÉ VÝVOJOVÉ ÚROVNI – nemusí být v souladu s věkem dítěte JEDNODUCHÉ – podpora fantazie TECHNICKY BEZVADNÉ – „měla by něco vydržet„ HYGIENICKY NEZÁVADNÉ – omyvatelná či pratelná VARIABILNÍ – možnost několika herních činností BEZPEČNÉ – bez ostrých hran, vyrobena z materiálu přátelského dětem VKUSNÉ – ovlivňuje estetické cítění


Koloběžky a odrážedla Yedoo

Vystavovatel: YEDOO - Hala 2 - B26

„Česká značka zaměřující se na výrobu originálních koloběžek pro děti i dospělé. V jejím sortimentu najdete i neobyčejně lehká odrážedla s hliníkovým rámem, odlehčenými komponenty a rozšířeným rozsahem nastavení výšky sedla. Koloběžky a odrážedla Yedoo jsou bezpečné, pohodlné a také dobře vypadají. Na jejich hravém designu se podíleli přední čeští návrháři. S Yedoo to bude děti venku bavit, uvidíte!“


Dětská hřiště Piccolino

Vystavovatel: Lefay s.r.o. - Hala 1 - D09

Nejširší nabídka dětského nábytku a vybavení do pokojíčku na www.nabytek-piccolino.cz Dále nabízíme: dětská svítidla, bytový textil a koberce, kuchyňky a dílny, domečky do pokojíčku


Pygmalino

Vystavovatel: Pygmalino, s.r.o. - Hala 2 - B16

Firma Pygmalino na veletrhu představí sortiment her a hraček pro děti od 1 roku. Setkáte se zde s nabídkou renomovaných evropských výrobců proslulých vysokou kvalitou svých produktů. Řada z nich je oceněna titulem Správná hračka, Hračka roku nebo má doporučení Asociace klinických logopedů ČR. Nejen tyto, ale i spoustu dalších hraček si u nás můžete prohlédnout i vyzkoušet, rádi Vám se vším poradíme. Pro více informací nahlédněte na www.pygmalino.cz.


Zveme Vás na party !!

Vystavovatel: MojeParty.cz s.r.o. - Hala 2 - C11

Chodící zvířátka nebo démonický Halloween ? To vše najdete na stánku MojeParty.cz. Pojďte si k nám, se svými dětmi, zpříjemnit návštěvu veletrhu. Malujeme na obličej, soutěžíme o roztomilé strašáky, tvoříme balonková zvířátka … S veletržní slevou 20% si můžete zakoupit chodící balónky nebo kompletní výbavu na blížící se Halloween. Těšíme se na stánku 2C11 MojeParty.cz, v hale 2, veletržní sekce For Toys. Plánujeme pro Vás oslavy již 10 let – www.mojeparty.cz


Laura Coffee

Vystavovatel: Chutě života, s.r.o. (kavárna Laura Coffee) - Hala 2 - C34

Letošní veletrh obohatíme mobilní kavárničkou Laura Coffee, kde si můžete po celodenním chození odpočinout u lahodného cappuccina, dětem dopřát teplé bio kakao nebo horkou čokoládu z pravé čokolády. Laura Coffee je rodinná pražírna a kavárna z Ostravska. Za vznikem pražírny stojí příběh obyčejného táty od rodiny, příběh Iva Ptáčníka. Psal se rok 2010, když Ivo dárkem dostal kurz přípravy kávy. Káva se stala jeho koníčkem a postupem času i živobytím. V roce 2013 opustil dobrý manažerský post, aby se kávovému zrnu mohl plně oddat. Svou firmu pojmenoval po své starší dcerce Lauře. A po dcerách také pojmenoval dvě kávové směsi, Laura a Valentina. Laura Coffee praží pouze 100% arabiku z různých koutů světa (nejvíce z Brazílie). Pražení kávy je pak snoubení vědy, znalostí a smyslového cítění samotného pražiče. Na tomto veletrhu připravujeme espresso ze směsi variet Brazilských káv. Máme nastaven tzv. Laura coffee standard, protože takto prostě chutná naše káva nejlépe. A máme pro Vás i mléčné varianty se sojovým či mandlovým mlékem. Máme z kávy dětskou radost. Laura Coffee, rodinná pražírna a kavárna www.lauracoffee.cz https://eshop.lauracoffee.cz


Každý den je důvod k oslavě

Vystavovatel: MojeParty.cz s.r.o. - Hala 2 - C11

Slavte s námi narozeniny, sezónní svátky a mnoha dalších okamžiků, které nejsou jen tak všední. Pro dokonalou atmosféru navštivte náš e-shop www.mojeparty.cz s více než 5000 produkty pro slavnostní chvíle. Na veletrhu For Toys můžete navštívit náš stánek MojeParty.cz, inspirovat se balónkovou výzdobou, změnit svoji image malováním na obličej a získat roztomilé halloweenské strašáky. Těšíme se na Vás.


Montessorihracky.cz

Vystavovatel: MontessoriHracky.cz - Hala 2 - B07

Letos se na stánku e-shopu montessorihracky.cz můžete těšit především na hračky značek Plan Toys a Safari Ltd. Jedinečnost dřevěných hraček Plan Toys spočívá nejen v jejich zpracování, ale i v celkovém pozitivním vlivu na rozvoj potenciálu dítěte. Podporují hru, kreativní mysl, předávají dětem cit pro přírodní materiály. Ekologičnost, udržitelnost, bezodpadová produkce, sociální prospěšnost… Tím vším a mnohem dalším se může značka Plan Toys pochlubit. Přijďte se na náš stánek přesvědčit, proč jejich výrobky sbírají desítky ocenění z celého světa  Na své si přijdou i milovníci ručně malovaných figurek zvířat a dalších výukových pomůcek značky Safari Ltd. Představíme vám oblíbenou sérii Safariology, tuby s replikami, životní cykly a vše, co potřebuje vaše dítě k průzkumu přírody (dalekohledy, krabičky na brouky, atd.). Těšíme se na vás!


Stavenice Bioblo

Vystavovatel: PIATNIK PRAHA s.r.o. - Hala 2 - B20

Kdybychom měli vyzdvihnout jednu z výhod stavebnice BIOBLO, byla by to podpora týmové práce. Děti mohou budovat společné dílo a pak ho klidně zase zbourat. Společně. To je to podstatné slovo...Na veletrhu ForToys má pro Vás firma Piatnik připravený prostor pro vaše velkolepé stavby.


MAGFORMERS – inteligentní hračka a didaktická pomůcka v jednom

Vystavovatel: Didamag s.r.o. - Hala 2 - A07

MAGFORMERS – inteligentní hračka a didaktická pomůcka v jednom

CLICFORMERS – nová kreativní stavebnice z Belgie

Z kreativní magnetické stavebnice MAGFORMERS postavíte obrovské množství 2D i 3D modelů z bohaté škály geometrických tvarů a funkčních doplňků. Ideální k učení tavrů a barev, podporuje představivost a matematické myšlení formou zábavné hry. Prostým přikládáním magnetických dílků postavíte téměř cokoliv (rakety a kosmické koráby, auta, bagry, buldozery, roboty či zvířata, dívky mohou stavět paláce, šperky, kočárky i nábytek). Galerii staveb a hravá videa na www.magformers.cz vám zaručeně učarují. Jako novinku letos na výstavě představíme cenově výhodnou stavebnici CLICFORMERS, mladší sestřenici Magformers s úchyty bez magnetů.


Albi

Vystavovatel: ALBI Česká republika a.s. - Hala 2 - A16

Milé, vtipné a nápadité dárky, zábavné společenské hry nebo praktické doplňky. To vše a ještě mnohem více najdete v síti 19 prodejen po celém Česku. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým. Více informací o sortimentu a prodejnách naleznete na www.albi.cz.


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2016

 

 

 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje